BlueStacks sayesinde Android telefonlar için üretilen tüm oyunları ve uygulamaları bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Böylece Google Play Mağazasından en güzel oyunları bilgisayara indirip direk olarak büyük ekran monitörde rahatça ve daha keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

BlueStacks programını kurmak çok basit ve kolaydır. Zaten normal bir programı kurmak gibi İleri butonuna tıklayarak hemen kurabilirsiniz. BlueStacks program penceresinin içerisinde Android işletim sistemi karşınıza çıkacak. Daha önce Android’li telefon kullandıysanız hiç sorun yaşamadan bu programı da kullanabilirsiniz. Telefonda kullandığınız Google Gmail hesabınızı bu programdaki Android işletim sistemine girerek programı kullanmaya başlayabilir ve Google Play mağazasına girerek dilediğiniz uygulamaları bilgisayara yükleyebilirsiniz.

BlueStacks programının yeni sürümünde farklı sekmeler açarak aynı anda iki veya daha fazla oyunu yada uygulamayı çalıştırabiliyorsunuz. Örneğin bir sekmede oyun oynayıp diğer bir sekmede arkadaşlarla sohbet edip mesajlaşabilirsiniz. Artık fotoğraf transfer etme ve ekran görüntüsü alma özelliklerinin de eklendiği yeni sürümde oyunları daha iyi oynamak için bazı geliştirmeler yapıldı.

Platform: Windows Tümü
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Boyut: 309 MB
BlueStacks İNDİR
Alternatif İndirme Linki
 
 BlueStacks Android Oyunları Bilgisayarda Oynama Programı Ekran Görüntüleri


Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.