Game of Thrones’ın 7. Sezon Senaryosu İnternete Sızdı! Game of Thrones’ın 7. Sezon full izle
Game of Thrones dizisi herkesin severek takip ettiği dünyaca ünlü olan bir dizi. 7. sezon hakkında çıkan her haber ise büyük ilgi görüyor.

Dizinin çekimlerine başlandı ve mayıs ayında yayınlanmaya başlayacak. Dizi yeni sezonda 7 bölüm olacak.

Dizinin yayınlanmasına aylar var fakat yeni sezonun senaryosu internete sızdı. Bazı hayranlar bu durumdan memnun olmadı çünkü artık dizinin bütün keyfi kaçtı diye düşündüler.

Bazıları ise sevindi çünkü çok fazla merak ediyorlardı. Her bölüm için ayrı ayrı bir özet var. Aslında senaryoyu okumak ne kadar doğru olur bilmiyorum ama merak edenler için 4 bölümü ben de ekledim.

 Geri kalanı da dizinin heyecanı olsun. Bence hepsini okumayın. Yok ben hepsini okumak istiyorum, çok merak ediyorum diyenler yorum olarak yazsınlar, onlar için kaynak belirtebilirim.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.