Merhaba arkadaşlar, GTA San Andreas oyunu ile ilgili en çok ilgi gören şifreleri paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazıda uçma hilesi, uçan araçlar, savaş uçağı şifresi, yolcu uçağı, helikopter şifresi, iki kişilik uçak, tek kişilik uçak ve paraşüt şifresi gibi herkesin internette harıl harıl aradığı şifrelerin tamamını paylaşıyorum. JUMPJET – HYDRA SAVAŞ UÇAĞI VERİR (F-16)
 1. URKQSRK – Tek kişilik küçük uçak.
 2. JUMPJET –  F16 Savaş uçağı diye bildiğimiz uçak.
 3. AFSNMSMW – Uçan botlar
 4. RIPAZHA – Uçan arabalar
 5. OHDUDE – Kobra savaş helikopteri
 6. KGGGDKP – Hovercraft verir
 7. AIYPWZQP – Paraşüt verir
 8. WANRLTW – Sınırsız cephane
 9. NCSGDAG – Tüm silah seviyenizi hitman yapar
 10. LXGIWYL – Silah paketi 1 (Thugs Tools)
 11. KJKSZPJ – Silah paketi 2 (Professional Tools)
 12. ROCKETMAN – Jetpack verir
NOT: GTA şifresini iptal etmek için aynı şifreyi tekrar yazmanız yeterli olacaktır. Fakat bazı şifrelerin iptali olmuyor. 


Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.