iPhone Fener Uygulaması İndir El Feneri Programı Ücretsiz
Phone cihazının flaş ışığını kullanarak
telefonu güçlü bir el fenerine dönüştürebilirsiniz. Üstelik LED parlaklık ayarını yapabilir ve uygulamanın pusulası sayesinde yön bulmayı da sağlayabilirsiniz. Tam 10 farklı frekansta yanı sönen fener ayarlaması yapabilirsiniz. Dilerseniz SOS çağrısı yapmak için otomatik yanıp sönmesini sağlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Platform: iOS

Lisans: Ücretsiz

Torch İndir

iPhone Fener Uygulaması İndir El Feneri
Programı Ekran Görüntüleri

 
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.