Geçtiğimiz gün Kendall Jenner, çocukken Justin Bieber’a aşık olduğunu itiraf etmişti.

Şimdi ise yakın arkadaşı Gigi Hadid ile birlikte dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın “Baby” adlı şarkısını seslendirdiler.

W Magazine adlı dergi için kamera karşısına geçen dünyaca ünlü güzel modeller, özgür bir şekilde bu şarkıyı yorumladılar.

Kendall Jenner şarkıyı okumayı tercih ederken; Gigi Hadid ise şarkıyı eğlenceli bir şekilde söylemeyi tercih etti. Bakalım siz beğenecek misiniz?

 
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.