Bu hatanın en genel sebebi Windows işletim sistemini otomatik veya manuel olarak güncellemektedir. Yani en son güncellemeleri yüklediğiniz zaman sisteminizin korsan olduğu anlaşılabilir veya yanlış algılanarak böyle olduğu sanılabilir.

“Bu Windows Kopyası Orjinal Değil” sorununun kesin çözümü için iki farklı yöntem vardır.

Eğer kullandığınız Windows işletim sistemi orijinal ise hemen format atın ve orijinal ürün anahtarını girin. Sorun kesin olarak çözülecektir.

Eğer korsan bir Windows sürümü kullanıyorsanız, öncelikle otomatik güncelleştirmeleri kapatın. Ardından kullandığınız Windows sürümüne uygun olan bir Windows Loader yazılımını indirerek Windows’u orjinalmiş gibi gösterin. Google’da aratarak bu programı bulabilirsiniz. Ücretsizdir. Merak etmeyin, bu yöntem de kesin olarak işe yaramaktadır. Fakat otomatik güncellemeyi açmamanız iyi olacaktır.
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.