Youtube Videoyu Aynı Anda Arkadaşlarla Birlikte İzleme Sitesi Arkadaşlarınızla birlikteyken izlediğiniz komik Youtube videolarından ne kadar keyif aldığınızı düşünün. Birlikte yapılan işler her zaman daha eğlencelidir. Tüm dostlarınızla bir aradayken YouTube üzerinden izlediğiniz konserler ve filmler hep daha büyük zevk verir. Bazı ücretsiz websiteler sayesinde arkadaşlarınız kendi evinde ve siz kendi evinizde olsanız bile, herhangi bir Youtube videosunu açıp aynı anda aynı ekranda birlikte izleyebilirsiniz. Bu sitelerin adresine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Arkadaşlarınızla birlikteyken izlediğiniz komik Youtube videolarından ne kadar keyif aldığınızı düşünün. Birlikte yapılan işler her zaman daha eğlencelidir. Tüm dostlarınızla bir aradayken YouTube üzerinden izlediğiniz konserler ve filmler hep daha büyük zevk verir.
Bazı ücretsiz websiteler sayesinde arkadaşlarınız kendi evinde ve siz kendi evinizde olsanız bile, herhangi bir Youtube videosunu açıp aynı anda aynı ekranda birlikte izleyebilirsiniz. Bu sitelerin adresine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.