Telefonun arka planında kullandığınız statik ve sıkıcı resimlerden bıktıysanız, canlı ve hareketli duvar kağıtlarını çok seveceksiniz. Çünkü genellikle hareketli duvar kağıtları uygulamaları ücretlidir ve İngilizcedir. Fakat burada paylaştığım duvar kağıtları uygulamaları hem Türkçe hem de tamamen ücretsizdir. Üstelik her kategoriden birer uygulama paylaştığım için en çok hoşunuza giden hareketli duvar kağıtları uygulamasını sadece ismine bakarak içeriğini kolayca tespit edip yükleyebilirsiniz.

Bu uygulamaların her biri özenle seçilmiş çok yüksek çözünürlükte ve kalitede çeşitli canlı hareketli duvar kağıtları içermektedir. Üstelik resimleri dikey veya yatay şekilde kullanabilirsiniz.

Kış Hareketli Duvar Kağıdı
Yağmur Hareketli Duvar Kağıdı
Bahar Hareketli Duvar Kağıdı
Doğa Hareketli Duvar Kağıdı
Fırtına Hareketli Duvar Kağıdı
Hareketli Kalp Duvar Kağıtları
Yıldız Canlı Duvar Kağıtları
Türk Bayrağı 3d Duvar Kağıdı
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.