Ariana Grande Yeni Parfümünü Çıkardı
Kendi güzellik ya da moda markalarını çıkaran ünlülerin sayısı hızla artıyor. Bu kervana son olarak 22 yaşındaki şarkıcı Ariana Grande de katıldı.
 Kendi imzasını taşıyan yeni parfümü "Ari" için kamera karşısına geçen Grande, klip tarzında kısa bir video çekti. Eski New York sokaklarında bir taksinin içinde şarkı söylerken gördüğümüz Grande videoda küçük köpeği Toulouse ile oynadı. Videoada taksici kendisi için Grande'nin şarkı söyler misin diye soruyor ve Grande en son şarkısı Focus'u söylemeye başlıyor. Gitmek istedikleri yere vardıklarında ise şarkıcı paparazziler fotoğraf çekmeden yeni parfümünden sıkıyor ve yola devam ediyorlar.

 Parfümünün kendisi gibi seksi, eğlenceli ve tatlı olduğunu söyleyen Grande, "tatlı ve seksi kokunun bir arada olması zordur ama bu parfümde o karışımı oluşturduk ve kendi favori kokumun bir parçasını hayranlarıma vermeyi istiyorum" dedi.

Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

2 Yorum Yapılmış:

 1. güzel haber bişi sorcam admin benle iletişime geçermisin teşkler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben Teşekkür Ederim İletişim İçin İletişim Sayfamızı Kullanınız
   https://teknoowin.blogspot.com.tr/p/iletisim.html

   Sil

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.