en iyi fotoğraf kırpma programı en iyi resim kırpma programı foto kırpma programı gezginler fotoğraf kırpma programı türkçe fotoğraf kırpma programı türkçe gezginler fotoğraf kırpma programı türkçe indir fotoğraf kırpma programı ücretsiz indir fotoğraf kırpma programı windows xp 7 8 vista 10 kolay resim kırpma programı profesyonel fotoğraf kırpma programı resim kesmek photoshop programı indir resim kırpma programı gezginler resim kırpma programı indir türkçe resim kırpma programı tamindir resim kırpma programı türkçe resim kırpma programı windows resim kırpma programı xp vista windows 8 7 10 serbest fotoğraf kırpma programı windows 7 resim kırpma programı windows 8 fotoğraf kırpma programı
Sıradan kullanıcıların ufak tefek resim düzenleme işlemleri için ücretsiz ve kaliteli programlar paylaşmaya devam ediyoruz.

Elinizdeki fotoğrafları kırpmak için kullanması kolay ve bedava program arıyorsanız aşağıda iki adet alternatif program paylaşıyoruz.


1- Picture Cutout Guide Lite


Resim kırpmanın yanı sıra yeniden boyutlandırma, döndürme ve fotoğrafın üzerine yazı yazma gibi temel işlemleri kolayca yapabileceğiniz ücretsiz ve işini layıkıyla yapan bir programdır.

 4.2 mb boyutundaki programı bedava indirmek için tıklayınız.

2- PhotoPad Image Editor

 Oldukça basit ama fotoğraf kırpma işini hızlı ve kolay bir biçimde yapan mükemmel bir programdır. Kırpmanın dışında boyutunu değiştirme, kırmızı göz problemini çözme, renkleri düzenleme, sepia tonunu ayarlama ve döndürme gibi özelliklere sahiptir.

1 mb boyutundaki bu ücretsiz programı indirmek için tıklayınız.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.