Krizantem (Kasımpatı) , Areca Palmiyesi , Drasena , Bambu , Aloe Vera , Sarmaşık

Temiz hava önemli. Özellikle kış aylarında pencerelerin sürekli kapalı olması ev ortamında hava temizliğini zorlaştırıyor. Bu 6 bitki evinizin havasını temizliyor.

Krizantem (Kasımpatı)

Havadaki amonyak, benzen, formaldehit gibi zehirli ve kanserojen maddelerden arındırır. Hem iç hem dış mekanda kullanılabilir.

Areca Palmiyesi

 Gündüzleri bol miktarda oksijen üreterek rahat nefes almanızı sağlar.

Drasena

 Havayı benzen ve etilen gibi zararlı maddelerden arındırır. 40’tan fazla çeşidi vardır. Kedi, köpek gibi evcil hayvanlar için zehirlidir, aman dikkat.

Bambu

 En etkili organik formaldehit temizleyicidir.

Aloe Vera

 Cilt bakımı konusunda da oldukça faydalı olan Aloe Vera aynı zamanda formaldehit temizleyicidir.

Sarmaşık

 Adeta doğal hava filtreleme sistemidir. Havadaki zararlı kimyasalları temizler.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.