https://teknoowin.blogspot.com.tr/

Chrome tarayıcısında ana sayfa butonu nasıl gösterilir ve nasıl eklenir?


Kısa ve öz bir şekilde hemen anlatıyorum: Öncelikle Chrome penceresinin sağ üst köşesindeki alt alta üç çizgi biçimindeki simgeye tıklayın.

Tıkladığınız zaman açılan menüden Ayarlar yazan seçeneğe tıklayın. Alttaki resimde gösterdim.

Chrome Anasayfa Butonu Ekleme Resimli AnlatımAyarlar sayfasına gelince Görünüm bölümündeki “Ana sayfa düğmesini göster” yazan kutuyu işaretleyin ve sayfayı kapatın.
Chrome Anasayfa Butonu Ekleme Resimli Anlatım
Hepsi bu kadar basit ve kolay işte. Artık adres satırının hemen solunda anasayfa butonunu görebilirsiniz. Aşağıdaki gibi görünecektir.
Chrome Anasayfa Butonu Ekleme Resimli Anlatım

Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.