bursa namaz vakitleri diyanet 1 aylık diyanet 1 yıllık namaz vakitleri diyanet işleri namaz vakitleri xml diyanet namaz vakitleri 2016 diyanet namaz vakitleri 30 günlük diyanet namaz vakitleri adana diyanet namaz vakitleri bursa diyanet namaz vakitleri çorum diyanet namaz vakitleri cuma namazı diyanet namaz vakitleri denizli diyanet namaz vakitleri diyarbakır diyanet namaz vakitleri düzce diyanet namaz vakitleri edirne diyanet namaz vakitleri edremit diyanet namaz vakitleri elazığ diyanet namaz vakitleri erzincan diyanet namaz vakitleri eskişehir diyanet namaz vakitleri ezan okuyan program diyanet namaz vakitleri gaziantep diyanet namaz vakitleri gebze diyanet namaz vakitleri giresun diyanet namaz vakitleri hatay diyanet namaz vakitleri istanbul diyanet namaz vakitleri kahramanmaraş diyanet namaz vakitleri karabük diyanet namaz vakitleri kdz ereğli diyanet namaz vakitleri kırıkkale diyanet namaz vakitleri kocaeli diyanet namaz vakitleri konya diyanet namaz vakitleri malatya diyanet namaz vakitleri manavgat diyanet namaz vakitleri manisa diyanet namaz vakitleri mardin diyanet namaz vakitleri masaüstü diyanet namaz vakitleri mersin diyanet namaz vakitleri muğla diyanet namaz vakitleri muş diyanet namaz vakitleri nevşehir diyanet namaz vakitleri niğde diyanet namaz vakitleri osmaniye diyanet namaz vakitleri programı diyanet namaz vakitleri programı java diyanet namaz vakitleri sakarya diyanet namaz vakitleri samsun diyanet namaz vakitleri sivas diyanet namaz vakitleri takvimi diyanet namaz vakitleri tekirdağ diyanet namaz vakitleri temkin diyanet namaz vakitleri tokat diyanet namaz vakitleri tokyo diyanet namaz vakitleri trabzon diyanet namaz vakitleri urfa diyanet namaz vakitleri uşak diyanet namaz vakitleri van diyanet namaz vakitleri van aylık diyanet namaz vakitleri yozgat diyanet namaz vakitleri yüksekova diyanet namaz vakitleri zaman
Bu program Diyanet İşleri’nin namaz vakitleriyle birebir uyumludur çünkü tüm verileri Diyanet’in resmi sitesinden anlık olarak almaktadır.

Namaz vakti gelmeden önce sizi sesli veya titreşimli olarak uyarabilir. Ezan okunmadan kaç dakika önce uyarı vereceğini siz seçiyorsunuz. Ayrıca bilgisayarın masaüstüne bir geri sayım aracı ekleniyor ve ezana ne kadar süre kaldığını saniye saniye görüyorsunuz. Günün her bir vakti için örneğin sabah ezanı için veya akşam namazı için farklı farklı ezanlar seçebiliyorsunuz.

Namaz vakti geldiğinde otomatik olarak sesli bir şekilde ezan okur. Böylece hiçbir namaz vaktini kaçırmazsınız ve unuttum gibi bahanelerden kurtulursunuz.

Ayrıca resimlerden de göreceğiniz gibi üst tarafta bulunan “İl Seçimi” yazan kutuya tıklayarak açılacak listeden kendi şehrinizi seçtiğinizde o günün namaz vakitlerini görebilirsiniz.

 Boyut: 490 KB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz (Bedava)

Namaz Vakti programını indirmek için tıklayınız.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.