aynı anda birden fazla dosya indirme programı bedava hızlı dosya indirme programı beklemeden dosya indirme programı coklu dosya indirme programı dosya arama indirme programı dosya indirme hızını arttırma programı dosya indirme programı forum dosya indirme programı gezginler dosya indirme programı pc dosya indirme programı tavsiye dosya müzik video indirme programı dünyanın en hızlı program indirme programı en güzel dosya indirme programı en iyi dosya indirme programı hangisi en popüler dosya indirme programı facebook dosya indirme programı flash dosya indirme programı hızlı program indirme programı gezginler hızlı program indirme programı indir türkçe hızlı program indirme programı türkçe gezginler internet download manager dosya indirme programı internette dosya arama indirme programı internetten dosya indirme programı download indir internetten dosya indirme programı gezginler linkten dosya indirme programı netten dosya indirme programı netten hızlı dosya indirme programı otomatik dosya indirme programı partlı dosya indirme programı paylaşım sitelerinden dosya indirme programı pdf dosya indirme programı premium hızında dosya indirme programı rapidden çoklu dosya indirme programı rapidden hızlı dosya indirme programı rar dosya indirme programı rarlı dosya indirme programı seri dosya indirme programı sınırsız dosya indirme programı sıralı dosya indirme programı swf dosya indirme programı swf uzantılı dosya indirme programı toplu dosya indirme programı upload sitelerinden dosya indirme programı url ile dosya indirme programı utorrent türkçe 2016 - dosya indirme programı windows 7 dosya indirme programı windows 8 için dosya indirme programı winrar dosya indirme programı yüksek hızda dosya indirme programı
https://teknoowin.blogspot.com.tr/2016/11/en-hzl-filmprogrammuzikoyun-indirme.html
İnternetten büyük boyutlu programları yada film ve oyun gibi dosyaları yavaş yavaş indirmekten bıktıysanız ve son sürat yüksek hızlarda indirmek istiyorsanız, birkaç çözüm mevcut.

Eğer indireceğiniz programın linki hazırsa yani ücretsiz bir programı hızlı bir şekilde bilgisayara indirmek istiyorsanız ya da ücretini ödediğiniz büyük boyutlu bir programı yüksek hızlarda indirmek istiyorsanız, o zaman sizlere Internet Download Manager (IDM) veya EagleGet gibi dosya indirme yöneticilerini kullanmanızı tavsiye ederim.

IDM ücretlidir ve pahalıdır. Fakat alanının en iyisidir ve Türkçe’dir. Eğer internetten ücretsiz full versiyonunu bulabilirseniz size engel olacak değilim,  fakat ücretsiz deneme sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

EagleGet hem Türkçe hem de ücretsiz olan bir IDM alternatifidir ve işini gayet iyi yapmakta hatta IDM kadar hızlı indirmektedir. EagleGet bedava indirmek için buraya tıklayınız.

Bu iki programla hem internetten izlediğiniz online videoları bilgisayara indirerek kaydedebilirsiniz, hem SWF, PDF, Flash, Rar, Zip, Film, Video, Oyun ve Program dosyalarını yüksek hızlarda indirebilirsiniz. Üstelik her ikisi de sıralı indirme, sınırsız indirme, limitli indirme ve toplu yani aynı anda birden fazla dosya indirme (çoklu) özelliğine sahiptir.

Yok kardeş, ben ücretli programların full sürümlerini bedava indirmek istiyorum ama boyutları büyük olduğu için ve bu programları arayıp bulmakta zorlandığım için, yardım istiyorum diyorsanız, yine size iki tavsiyem var. Ya Warez siteleri yani Full İndirme Sitelerini kullanacaksınız, ya da Torrent sitelerini tercih edeceksiniz.

Warez siteyi seçiyorsanız tavsiyem: Saglamindir.Com

Torrent siteleri tercih ediyorsanız tavsiyem: KickAss

Ayrıca şayet torrent sitesindeki full sürüm oyunları, programları, filmleri yüksek hızlarda indirmeyi seçiyorsanız, uTorrent gibi bir torrent indirme programını indirip kurmanız gerekiyor. Yine şanslısınız ki bu program hem Türkçe hem de ücretsiz.

Ben şahsen Torrent teknolojisinin sunduğu muhteşem ayrıcalıklardan faydalanıyorum.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.