bedava mp3 kesmek için program indir hızlı mp3 kesme programı indir hızlı mp3 kesme programı nasıl kullanılır java mp3 kesme programı indir kolay mp3 kesmek için program türkçe indir mp3 cut kesme programı mp3 direct cut kesme programı mp3 kesme 2013 mp3 kesme 2015 mp3 kesme 2016 mp3 kesme 64 bit mp3 kesme anlatım mp3 kesme anlatımlı mp3 kesme aracı mp3 kesme birleştirme full mp3 kesme birleştirme online mp3 kesme birleştirme programı mp3 kesme birleştirme resimli anlatım mp3 kesme düzenleme mp3 kesme eğitimhane mp3 kesme ekleme mp3 kesme ekşi mp3 kesme en iyi mp3 kesme format factory mp3 kesme internet üzerinden mp3 kesme jar mp3 kesme katılımsız mp3 kesme kırpma programı mp3 kesme kısaltma mp3 kesme kolay program mp3 kesme kopyalama programı mp3 kesme linki mp3 kesme movie maker mp3 kesme mp3cut mp3 kesme nasil yapilir mp3 kesme nasıl kullanılır mp3 kesme netten mp3 kesme programı 64 bit mp3 kesme programı chip mp3 kesme programı donanım haber mp3 kesme programı java mp3 kesme programı windows 10 mp3 kesme programı windows 7 mp3 kesme programı windows 8 mp3 kesme programı windows vista mp3 kesme programı windows xp mp3 kesme programları mp3 kesme programsız mp3 kesme ses kaydetme programı indir mp3 kesme siteleri mp3 kesme sitesi mp3 kesme tamindir mp3 kesme yapıştırma programı türkçe mp3 kesme zil sesi yapma mp3 kesmek birleştirmek için program indir mp3 kesmek için program indir full mp3 kesmek için program indir gezginler mp3 kesmek için program indir gezginler türkçe mp3 kesmek için program türkçe full indir gezginler mp3 kesmek için program türkçe indir tamindir mp3 kesmek için türkçe program indir 2016 mp3 müzik kesme programı türkçe mp3 müzik kesmek için program indir mp3directcut mp3 kesme resimli anlatım mp3leri kesme online mp3 kesme sitesi uzun mp3 kesme
Elinizdeki mp3 ses dosyalarını kesmek ve parçalara bölmek hatta bazı istemediğiniz kısımları çıkarıp atmak için sizlere ücretsiz ve kullanımı kolay olan 3 alternatif program paylaşıyorum.

1-Free MP3 Cutter

 MP3 dosyalarını iki yada daha çok parçaya ayırmak için kullanabileceğiniz basit bir programdır. Sadece bir kaç fare tıklamasıyla bir şarkının içinde geçen belirli bir kısmı kesip çıkarabilir ve ayrı bir mp3 dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Program çok hızlı çalışıyor ve hiç bilmeyenler bile kolaylıkla kullanabilir.

1.3 MB boyutundaki tamamen ücretsiz olan Free Mp3 Cutter programını indirmek için tıklayınız.2-AIV MP3 cutter


Mp3 şarkıların seçtiğiniz bir kısmını kesebileceğiniz bedava programdır.

Boyutu 6.6 mb olan programı indirmek için tıklayınız.


3-mp3DirectCut

Ses dosyalarının kalitesinde hiçbir azalma olmadan şarkıların sevmediğiniz bölümlerini kesip atabilir yada nakarat kısmını kesip çıkartarak başka bir mp3 şeklinde kaydedebilirsiniz.

Programın arayüzü basit ve kullanması son derece kolaydır.

11.7 mb boyutundaki bu ücretsiz programı indirmek için tıklayınız.


4- MP3 Cutter Plus

Mp3 dosyalarını kesmek için tercih edebileceğiniz kaliteli programlardan biridir. Müziklerin istenmeyen kısmını kesip silebileceğiniz gibi, sevdiğiniz kısımlarını da kesip çıkartarak ayrı bir mp3 haline getirebilirsiniz. Üstelik kesme işleminde hiçbir ses kalitesi kaybı olmamaktadır.
301 kb boyutundaki bu ücretsiz programı indirmek için tıklayınız.


5- Programsız mp3 kesme


Tamamen online olarak website üzerinden mp3 kesme işlemini yapmak için mp3cut.net sitesini tavsiye ediyoruz. Sitenin arayüzü Türkçe’dir.
 

mp3cut.net
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.