ares müzik indirme programı türkçe gezginler ares türkçe ücretsiz müzik indirme programı gezginler bearshare 9.0.1 türkçe bedava müzik indirme programı en hızlı müzik indirme programı türkçe en iyi müzik indirme programı 2016 türkçe en iyi müzik indirme programı türkçe en iyi türkçe müzik indirme programı hangisi en kolay müzik indirme programı türkçe film müzik indirme programı türkçe hızlı müzik indirme programı türkçe kolay müzik indirme programı türkçe mp3 müzik indirme programı türkçe bedava müzik indirme programı bearshare türkçe indir müzik indirme programı indir türkçe ares müzik indirme programı limewire türkçe indir gezginler müzik indirme programı türkçe mp3 müzik yapma programı indir türkçe full nero müzik indirme programı türkçe nero müzik indirme programı türkçe gezginler rocket müzik indirme programı türkçe şarkı indirme programı indir türkçe bedava şarkı indirme programı limewire türkçe indir track müzik indirme programı türkçe türkçe müzik indirme programı yükle yasal müzik indirme programı türkçe yeni müzik indirme programı türkçe
Hem kullanması kolay, hem şarkı arama bulma ve indirme işlemi basit, hem de Türkçe arayüze sahip olan müzik indirme programları arasından sizler için en iyilerini seçtik…

1- Mp3 Download Manager (MDM)


Listemizin bir numarasında tamamen mp3 indirmek için özel olarak üretilen MDM programı yer almaktadır. Program kurulumsuzdur, tek tıkla direk çalıştırabilirsiniz. Arama kutusundan sanatçı ismi yada şarkı adı yazarak aratın.  Sonuçlar listelenecektir. Listeden beğendiğiniz şarkının üzerine gelerek fare ile sağ tıklayın ve açılan pencereden “indir” seçeneğine tıklayarak bilgisayara indirme işlemini başlatın. Bu menüden “yürüt” seçeneğine tıklayarak indirmeden önce dinleyebilirsiniz. Ayrıca bu menüden arama sonucunda çıkan şarkı listesini silip temizleyebilirsiniz. Aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

 Türkçe olarak hazırlanan ve tümüyle bedava olan MDM programının boyutu ise 15,6 MB. Programı indirmek için buraya tıklayınız.

2-BEARSHARE


Aşağıdaki resimden de gördüğünüz gibi Bearshare programını kurduktan sonra arama kutusuna şarkının yada şarkıcının ismini yazarak birkaç saniye içinde istediğiniz her türlü müziği bilgisayara indirmeye başlayacaksınız. 

 BearShare programı ücretsizdir ve 1.5 MB boyutundadır. İndirmek için tıklayınız.

3- Ares


Bu program sadece müzik indirmek için değil, ihtiyacınız olan her türlü film, oyun, program, e-kitap gibi dosyaları aratıp indirebileceğiniz harika bir programdır. 

 Tamamen ücretsiz olan Ares programının boyutu 4.3 MB. İndirmek için buraya tıklayınız.

4- Super Mp3 Download


İsminden de anlaşılacağı gibi bu program müzik indirmek için özel olarak üretilmiştir. Yine yukarıdaki rakipleri gibi müzikleri sanatçı veya şarkıya göre aratıp indirmeye başlıyorsunuz.

Program ücretsizdir fakat ücretli versiyonu da vardır. Bedava sürümünde her defasında bir şarkı indirmeye izin veriyorken yani sırayla indiriyorken, ücretli sürümü aynı anda bir sürü şarkıyı indirme imkanı tanıyor. 

 Programı indirmek için tıklayınız.

5 – Tubidy – Programsız ve Ücretsiz Müzik Dinleme ve İndirme Sitesi


Bu saydığınız programlar çok güzel fakat ben program yüklemekle uğraşmak istemiyorum. Bunun yerine doğrudan şarkıları dinleyebileceğim ve hoşuma giderse tek tıkla bilgisayara indirebileceğim bir websitesi arıyorum diyorsanız, sizlere tavsiyem Tubidy olacaktır. Siteye giriyorsunuz, sayfanın üst kısmındaki arama kutusundan yerli ve yabancı şarkıları aratıyorsunuz (dilerseniz şarkıcı ismine göre de aratabilirsiniz), ardından ister online olarak dinleyip keyfini çıkarıyorsunuz, ister tek tıkla hemen bilgisayara indiriyorsunuz. 

 Tubidy sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.