antivirüs programı 2016 gezginler,antivirüs programı 64 bit indir gezginler,antivirüs programı adları,antivirüs programı avast indir,antivirüs programı deneme sürümü indir,antivirüs programı deneme sürümü indir gezginler,antivirüs programı en iyisi hangisi,antivirüs programı indir bedava windows 8,antivirüs programı indir gezginler windows 7,antivirüs programı indir gezginler windows,antivirüs programı indir windows 7 için,antivirüs programı indir windows 8 için,antivirüs programı lisanslı indir,antivirüs programı lisanssız,antivirüs programı listesi antivirüs programı microsoft antivirüs programı panda indir antivirüs programı sınırsız antivirüs programı sıralaması antivirüs programı tam sürüm indir antivirüs programı tavsiye antivirüs programı tavsiye 2016 antivirüs programı top 10 antivirüs programı ucuz antivirüs programı windows 8 için antivirüs programı windows xp antivirüs programı yorumları antivirus programları gezginler antivirüs programları ilk 10 antivirüs programları vikipedi avast antivirüs programı lisans anahtarı bedava avast virüs temizleme programı indir bedava eset virüs temizleme programı indir bedava panda virüs temizleme programı indir bedava virüs temizleme programı indir bedava virüs temizleme programı indir 64 bit bedava virüs temizleme programı indir gezginler bedava virüs temizleme programı indir türkçe en iyi bedava virüs temizleme programı indir facebook virüs temizleme programı indir bedava güvenli virüs temizleme programı indir ücretsiz kaspersky bedava virüs temizleme programı indir microsoft antivirüs programı windows 7 indir microsoft antivirüs programı xp ücretsiz bilgisayar virüs temizleme programı indir ücretsiz pc virüs temizleme programı indir ücretsiz virüs silme programı indir gezginler ücretsiz virüs temizleme programı indir 2016 ücretsiz virüs temizleme programı indir türkçe virüs tarama temizleme programı indir bedava
Dünyanın en popüler teknoloji sitesi olan PCAdvisor.Com,  tamamen bedava kullanabileceğiniz 2016’nın en kaliteli antivirüs programlarını seçti. Pek çok detaylı testin sonucunda ulaşılan listeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Fakat şunu önemle belirtmek isterim ki, bu listede yer alan antivirüs programları dünyanın en güçlü ve en iyileri değildir. Yalnızca tümüyle ücretsiz olanlar içerisinden tercih edebileceğiniz en iyileridir. Çünkü bunlardan daha iyisini kullanmak istiyorsanız, önemli bir miktar paranın cebinizden çıkması gerekiyor.

5. Avast Free Antivirus 2015

 Bilgisayara yükleyebileceğiniz en iyi ürünlerden biridir. İçinde uygulama ve tarayıcı analizleri ve hırsızlığı önleyici mükemmel bir Android suiti de olmak üzere şaşırtıcı derecede ücretsiz özellik sunuyor. Testlerde ortalamanın üzerinde yer alarak etkileyici bir izlenim bıraktı.

İndirmek için tıklayınız (192,5 mb)

4. AVG Free Antivirus 2016

 Uzun yıllardır listelerde kendisine yer bulan ve her zaman en iyiler arasında olmayı başaran AVG Free halen dünyada milyonlarca kişinin tercihi durumunda.
İndirmek için tıklayınız.(213,3 mb)

3. Panda Free Antivirus 2016

 Bazı ilgi çekici ekstra özelliklerin yanı sıra standartların tümünü güçlü bir şekilde karşılayan Panda Free Antivirus bu yıl ilk üçte kendisine yer bulmayı başardı. Testlerde şaşırtıcı miktarda yüksek notlar alan Panda programının kurulumu ve kullanımı oldukça kolay.

İndirmek için tıklayınız. (61,4 mb)

2. BitDefender Antivirus Free Edition 2016

 Ben antivirüs programını yükleyip ondan sonra hiçbir şey yapmadan unutup keyfime bakayım diyenler için BitDefender Free Edition idealdir. Manuel olarak tarama yaptırmanıza hiç gerek kalmıyor. Sistemi yormayan ve sizi gereksiz yere rahatsız etmeyen BitDefender testlerden de oldukça güçlü bir şekilde çıkmayı başardı.

İndirmek için tıklayınız (158 kb)

1. Avira Free Antivirus 2015

 Ve işte 2016’nın en iyisine geldi sıra. Karşınızda bu sene için arayıp da bulabileceğiniz en iyi, en güçlü, en özellikli ve en kaliteli ÜCRETSİZ antivirüs programı!

Kullanımı kolaylaştıran çok şık ve modern bir arayüze sahip olan Avira Free Antivirus, aynı zamanda bu yılki antivirüs testlerinde açık ara farkla birinci oldu.

İndirmek için tıklayınız. (5,2 mb)
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.