facebook hesabını 14 gün beklemeden silmek facebook hesabını anında silme facebook hesabını askıya alma facebook hesabını beklemeden silme facebook hesabını devre dışı bırakma facebook hesabını dondurunca fotoğraflar facebook hesabını hemen silme facebook hesabını kalıcı olarak kapatmak facebook hesabını kalıcı olarak silme linki facebook hesabını kalıcı olarak silmek facebook hesabını kapatmak istiyorum facebook hesabını kilitlemek istiyorum facebook hesabını nasıl iptal edebilirim facebook hesabını nasıl silerim facebook hesabını pasif yapma facebook hesabını silme resimli anlatım facebook hesabını silme uzmantv facebook hesabını silme videolu anlatım facebook hesabını tamamen silme linki facebook hesabını tamamen silme nasıl yapılır facebook hesabını tamamen silmek facebook hesabını temelli kapatma facebook hesabını tümden silme facebook hesabını yedekleme facebook hesabını yok etmek facebook.com hesabını dondurma facebook.com hesabını kapatma facebook.com hesabını silme vefat eden kişinin facebook hesabını kapatma
Facebook dünyanın en çok ziyaret edilen bir numaralı sitesi haline geldi. Günümüzde artık neredeyse herkesin bir Facebook hesabı var. Bazıları aktif, bazıları pasif, bazıları güzel paylaşımlar yapıyor, bazıları ise sadece fotoğraf paylaşmak için kullanıyor.

Fakat bazen belirli nedenlerden dolayı insanlar Facebook hesaplarını kapatmak isteyebiliyor hatta tamamen silmek zorunda bile kalabiliyor. Böyle durumlarda internetten araştırma yapan ve Facebook üyeliğini nasıl sileceğini öğrenmek için ne olduğu belli olmayan sitelere giren insanlar çeşitli zararlı yazılımları ve virüsleri bilgisayara bulaştırabiliyor.

Fakat bunlara hiç gerek yok. 2016 yılı itibariyle artık Facebook sitesinin hesabı tamamen kapatmak için hazırladığı özel bir sayfa var. Aşağıda bu sayfanın linkini veriyorum:

https://www.facebook.com/help/delete_account

Üstteki bu linke tıkladığınız zaman yine yukarıdaki resimde görülen pencere karşınıza gelecek ve buradan “Hesabımı Sil” yazan butona tıklayarak Facebook hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Eğer Facebook hesabınızı ve bu hesaptaki bütün resimleri, videoları ve yorumları tamamen silmeden önce hepsini bir arşiv paketi olarak bilgisayara indirip yedeklemek istiyorsanız aşağıdaki Facebook’un hazırladığı özel sayfadan bunu yapabilirsiniz. Aşağıda bu sayfanın linkini veriyorum:

https://www.facebook.com/settings

Bu linke tıklayınca aşağıdaki ekran karşınıza gelecek. Burada ok işaretiyle gösterdiğim linke tıklayarak tüm Facebook verilerinin yedeğini alabilirsiniz.Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.