Facebook Yeni Uygulamasını Yayınladı Facebook, Snapchat, Stingshot
Facebook Yeni Uygulamasını Yayınladı  Facebook,  Snapchat,  Stingshot
Facebook Snapchat uygulamasını takıntı haline getirmiş gibi gözüküyor. Daha önce Snapchat benzeri Slingshot’ı hazırlayan fakat kısa süre sonra sonlandıran Facebook, buna rağmen yeni bir Snapchat benzeri uygulama üzerinde çalışmaya devam ediyor.

 Şirket tarafından Flash adı verilen yeni uygulama, Snapchat'in özelliklerinin neredeyse hepsini üzerinde barındırıyor. Facebook Lite ve Messenger Lite uygulamalarını geliştiren ekip tarafından hazırlanan Android uygulaması Flash, 25 MB boyutuyla dikkat çekiyor. Snapchat uygulamasının 70 MB olduğunu hatırlatalım.Facebook daha öncesinde Snapchat'i satın almak istemiş, 4 milyar dolara yakın bir satın alma teklifi götürmüş fakat umduğunu bulamamıştı. Popüler uygulamanın Pazar payından kapmak isteyen Facebook, son zamanlarda “Asya'nın Snapchat'i” olarak bilinen Snow'u satın almak için girişimde bulunduğu da ortaya çıkmıştı. Bu da şirketin Snapchat'in henüz büyümediği pazarlarda etkinlik kurmayı istediğini gözler önüne sermişti. Brezilya'daki Android kullanıcıları şimdiden Flash ile tanışmış durumda. Şimdilik Brezilya'da kullanıcılar yeni uygulamayı test ediyor. Diğer ülkelere ne zaman geleceği konusunda bilgi henüz yok.Bazı kullanıcılar uygulamanın .apk dosyasını internet üzerinden bulup, telefonlarına kurarak deneme imkanına da sahip.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.