Facebook, Facebook açılmıyor, Facebook'a nasıl girilir, Facebook erişim yasağı aşma yöntemi, Facebook erişim engeli nasıl aşılır, VPN Nedir

 4 Kasım 2016 itibari ile başta Facebook olmak üzere pek çok sosyal medya mecrasına an itibari ile ulaşılamıyor. Facebook, Twitter ve Youtube gibi sitelerde işleri olanlar ve buralarda vakit geçirenler hesaplarına girmenin yollarını arıyor.

4 Kasım 2016 itibari ile Sosyal medya erişiminde engelleme var. Facebook, Twitter, Youtube gibi popüler sosyal medya sitelerine erişim sağlanamıyor. Kimi için komple bir erişim sıkıntısı var. Bu sitelerde işleri olanlar veya bu sitelerde vakit geçirenler Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal medya hesaplarına girmenin yollarını arıyor.Facebook'a erişim engeli varken de girmenin bir yolu var. Hem Facebook, hem de erişim engeli olan diğer sitelere girebilmek için kullanabileceğiniz yolları sizin için sıraladık.

Zanmete Kullanmak
ZenMate VPN, sanal bir özel ağ oluşturan teknolojidir. Facebook ve Twitter gibi sosyla medya sitelerinde çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkan yavaşlama gibi sorunları zenmate vpn ile aşmak mümkün. Bazı ülkelerde yasaklı sitelere girmek için de kullanılan program ülkeler tarafından yasaklanan, engellenen, girilmesi istenmeyen sitelere girebilmek için bir yöntem olarak kullanılıyor. Zanmate kullanarak Facebook, Twitter, Youtube gibi sitelere giriş sağlayabilirsiniz.

Hotspot Shield Kullanmak
Hotspot Shield'da aynı ZanMate gibi bir VPN programıdır. Hotspot Shield ile bulunduğunuz ağ yurtdışında bir bölgeye yönlendirilir ve siz o ağ üzerinden bağlarsınız. Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal mecralarda yavaşlama ve erişim problemi yaşadığınızda Hotspot Shield ile bu problemi aşabilirsiniz.Bu programları hem bilgisayarınız için, hem de akıllı telefonunuz için kullanabilirsiniz.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.