2 fotograf birleştirme programı 2 resim birleştirme programı indir 2 resmi birleştirme programı gezginler 3 fotoğraf birleştirme programı 360 derece fotoğraf birleştirme programı 3d resim birleştirme programı 4 fotoğraf birleştirme programı 4 resim birleştirme programı 4lü fotoğraf birleştirme programı en güzel fotoğraf birleştirme programı en güzel resim birleştirme programı en iyi resim birleştirme programı facebook fotoğraf birleştirme programı foto birleştirme programı gezginler foto birleştirme programı online fotoğraf birleştirme programı bedava bilgisayarda bedava fotoğraf birleştirme programı indir türkçe fotoğraf birleştirme programı indirmeden kullan fotoğraf birleştirme programı kullanımı fotoğraf birleştirme programı nasıl kullanılır fotoğraf birleştirme programı resimli anlatım fotoğraf birleştirme programı türkçe indir gezginler fotoğraf birleştirme programları türkçe fotoğraf karelerini birleştirme programı fotoğraf kesip birleştirme programı kalp şeklinde fotoğraf birleştirme programı kolay fotoğraf birleştirme programı
Amacınız sadece bilgisayarda bulunan iki farklı fotoğrafı birleştirmek ise ve bunu basit bir şekilde kolay ve hızlıca yapmak istiyorsanız burada sizlere 2 farklı program önereceğim.

Bu iki program sayesinde karmaşık ve kullanması zor olan, dolayısıyla kafanızı karıştıran ve başınızı ağrıtan resim düzenleme programlarıyla uğraşmadan hemen pratik biçimde iki farklı resmi birleştirebileceksiniz.


Merge 
 Önereceğim ilk programın ismi Merge. Tamamen bedava olan Merge programıyla 8 farklı resmi bile aynı anda tek tıkla birleştirip tek bir resim haline getirebilirsiniz. Üstelik resimlerin hizalamasını hem yan yana hem yukarıdan aşağıya doğru kolayca yapabilirsiniz. Resimleri istediğiniz açıda döndürmek de mümkün. Yine arka plan saydamlığı (şeffaflık), kontrast ve parlaklık ayarlarını yapabileceğiniz gibi resimleri eğip bükmek de mümkün.

Boyutu 2.98 MB olan Merge programını ücretsiz indirmek için buraya tıklayınız.


PhotoStitch


Bu programla hem fotoğrafları birleştirebilir hem de birleştirdiğiniz fotoğraflardan 360 derecelik panoramalar hazırlayabilirsiniz.

 Tamamen bedava olan ve 10 MB boyutundaki PhotoStitch programını indirmek için buraya tıklayınız.
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Yorum var: