bedava internet hızlandırma programı indir bilgisayar internet hızlandırma bilgisayar ve internet hızlandırma programı cmd ile internet hızlandırma dns ayarları ile internet hızlandırma en iyi internet hızlandırma programları internet bağlantısı hızlandırma programı internet bağlantısını hızlandırma yolları internet cafede interneti hızlandırma internet download manager hızlandırma internet explorer 10 hızlandırma internet explorer 10 kat hızlandırma internet explorer 11 hızlandırma internet explorer 8 hızlandırma internet explorer 9 hızlandırma internet explorer hızlandırma programı internet hızlandırma ayarları windows 7 internet hızlandırma dns ayarları internet hızlandırma dns leri internet hızlandırma Dsmart internet hızlandırma gezginler internet hızlandırma hileleri internet hızlandırma hilesi internet hızlandırma ip adresi internet hızlandırma nasıl olur internet hızlandırma nasıl yapılır internet hızlandırma programı full internet hızlandırma programı indir gezginler internet hızlandırma programları gezginler internet hızlandırma programları indir internet hızlandırma programları türkçe internet hızlandırma programları windows 10 internet hızlandırma programları windows 7 windows 8 internet hızlandırma programları windows XP internet hızlandırma resimli anlatım internet hızlandırma uzman tv internet hızlandırma video internet hızlandırma wifi internet oyunları hızlandırma internet sayfasını hızlandırma kablosuz internet hızlandırma programları kablosuz internet hızlandırma yolları laptop internet hızlandırma laptop kablosuz internet hızlandırma mobil modem internet hızlandırma mozilla internet hızlandırma netmaster uydunet internet hızlandırma online oyunlarda internet hızlandırma opera internet hızlandırma ortak ağ internet hızlandırma smile internet hızlandırma superonline internet hızlandırma usb modem internet hızlandırma uydunet internet hızlandırma vpn ile internet hızlandırma win 7 internet hızlandırma resimli anlatım windows 7 internet explorer hızlandırma windows 8 de internet hızlandırma windows 8.1 internet hızlandırma windows xp de internet hızlandırma xp internet hızlandırma resimli anlatım yurtta internet hızlandırma zyxel internet hızlandırma
Eğer internetiniz son zamanlarda iyice yavaşladıysa, en ufak bir dosyayı indirirken bile epey bekliyorsanız veya uzun süredir internet bağlantınızın yavaşlığı sizi canınızdan bezdirmiş ise doğru yerdesiniz. İnterneti hızlandırmanın mümkün olmadığını düşünüyorsanız, fena halde yanıldığınızı bu programlarla kendi kendinize kanıtlayabilirsiniz. Bu sayfada 2016 yılının en iyi internet hızlandırma programları listesini paylaşıyorum. Bunlardan bazıları Türkçe, bazıları ücretsiz, bazıları da ücretli. Herkes kendi ihtiyacına göre uygun bir tanesini indirip internet bağlantısını hızlandırabilir. Böylece hem dosyaları çok hızlı indirir hem de internette hızlı bir biçimde dolaşır.

1- Pointstone Internet Accelerator 

Ağ bağlantı hızını yükseltmek için bazı yeniden yapılandırmalar gerçekleştiriyor. İnternet ayarlarını en iyi seviyeye getirerek en yüksek hızı ve performansı elde etmeyi sağlıyor. Aslında bu ayarları ileri seviye teknik bilgisi olan kullanıcılar yapabilir. Fakat yapmaya çalışırken ortaya çıkacak ufak bir hata interneti kesebilir. Bu program her şeyi otomatik yapıyor.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 1.5 MB

İndirmek için tıklayınız.

2- Simple Net Speed

İnternet bağlantısını iyileştirir ve böylece bağlantı hızını yükseltir. Programın arayüzü basit ve kullanımı son derece kolaydır. Benim internetimi yükseltmez diye düşünmeyin, kimilerini az yükseltir kimilerini çok yükseltir ama mutlaka olumlu katısı olacağından hiç şüpheniz olmasın. Programı kullanın farkını göreceksiniz. Dosyaları daha hızlı indirmek bir yana, internette daha hızlı bile dolaşacaksınız.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 618 KB

İndirmek için tıklayınız.

3- Internet Cyclone

İnternet ayarlarını ve bağlantısını optimize ederek en iyi performansı almanızı sağlar. Üreticinin iddiasını göre internet hızınız iki katına çıkacaktır. Fakat bu program ücretlidir ve buradan indireceğiniz deneme sürümüdür.

Lisans: Demo

Boyut: 961 KB

İndirmek için tıklayınız.

4- Turbo İnternet

Kullandığınız interneti anlık bir şekilde optimize ediyor. Şuan piyasadaki tüm tarayıcılar ile uyumludur (Firefox, Chrome, IE vs.).

Bant genişliğini yönetmek için özel bir aracı bulunmaktadır. İnternetten izlediğiniz online videoları oldukça yüksek hızlarda asla donmadan izlemeyi mümkün kılar. İnternetten yapılan her türlü indirme işleminde otomatik olarak çalışır. Tüm video izleme siteleriyle uyumludur. Dosya indirme yöneticisi sayesinde her türlü dosyayı hızlı indireceksiniz. Netten izlediğiniz videoları yada dinlediğiniz müzikleri bilgisayara kaydedebilirsiniz. Toplu dosya indirme özelliği mevcut. Dosya upload sitelerinden (rapidshare, megaupload, hotfile vs.) beklemeden hızlı indirmeyi destekliyor.

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Boyut: 4 MB

İndirmek için tıklayınız.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.