a4 desk hazır flash site yapma programı asp site yapma programı basit site hazırlama basit site hazırlama programı basit site tasarım örnekleri basit site yapma programı bedava flash site yapma programı bedava internet sitesi kurma programı bedava kolay site yapma programı bedava site yapma programı indir bedava sitem site tasarım kodları bedava web site yapma programı css ile site yapma css site hazırlama css site tasarım örnekleri css site yapma programı dinamik site yapma programı doğum günü için site hazırlama dreamweaver site yapma programı indir en basit site yapma programı en iyi flash site yapma programı en iyi site hazırlama programı en iyi site tasarım programı en iyi site yapma programı en iyi site yapma programı hangisi en iyi site yapma programları en iyi web site tasarım programları en kolay site hazırlama programı en kolay site tasarım programı en kolay site yapma programı frontpage site hazırlama hazır site yapma programı indir html ile site hazırlama html kodları ile site hazırlama html kodları ile site yapma html site hazırlama programı html site tasarım programı html site yapma programı html5 site yapma programı internet sitesi kurma programı indir gezginler internet sitesi kurma programı türkçe indir kişisel web site hazırlama kod yazmadan site yapma kodsuz site yapma programı microsoft site yapma programı indir not defterinde site hazırlama php site hazırlama pratik web site hazırlama programı profesyonel site yapma programı site hazırlama programı türkçe site içeriği hazırlama site script yapma programı site tasarım araçları site tasarım programı gezginler site tasarım programı türkçe indir site tasarımı yapma programı indir site yapma nasıl olur site yapma nasıl yapılır site yapma programı adobe site yapma programı full indir site yapma programı gezginler site yapma programı indir gezginler site yapma programı resimli anlatım ücretsiz site yapma programı türkçe web site tema yapma programı web site yapma programı dreamweaver web site yapma programı gezginler yönetim panelli site yapma programı
Merhaba arkadaşlar bugünkü yazımda sizlere basit ve kolay bir şekilde kendi sitelerinizi hazırlamak için şuan piyasadaki en iyi programları paylaşacağım. Burada sunduğum programlar website kurmak isteyip de html, css yada programlama bilmeyen yani bu işe yeni başlayanlar içindir. Yoksa tabii ki Dreamveawer gibi buradaki programlardan çok daha gelişmiş ama kullanması bir o kadar zor olan ve karmaşık bir yapıya sahip programlar da mevcut. Fakat hem aşırı pahalılar hem de bunlarla site yapmak için önce bir eğitim kursuna gidip bu programların nasıl kullanılacağını öğrenmeniz gerekiyor. Fakat burada sunduğum 4 program hem nispeten çok ucuz hem de sıradan insanların teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kendi internet sitelerini kolayca yapmaları için özel olarak üretilmiştir. İlk 3 program ücretlidir fakat 4. sıradaki program hem ücretsiz hem de işini gayet iyi yapıyor. Ücretli olanların deneme sürümü 30 günlüktür.

1-Web Page Maker

Hiçbir HTML kod bilgisini öğrenmek zorunda olmadan web sayfaları oluşturmaya ve internette yayınlamaya imkan verir. Sayfadaki hem yazıları hem fotoğrafları fareyle sürükle bırak yaparak istediğiniz yere koyabilirsiniz. Program içerisinde hazır olarak gelen bir takım araç ve temaları kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde websitesi yapabilirsiniz. Fotoğraf galerisi, Java script kodları, renk paleti ve içerdiği FTP sayesinde bir saatte internet siteniz tamamdır.

Boyut: 3.66 MB

Lisans: Demo
İndirmek için tıklayınız.

2- WYSIWYG Web Builder

Basit website hazırlamak için ihtiyaç duyulan html kod bilgisine gerek kalmadan kendi sitenizi yapmanıza imkan tanıyor.

Yalnızca bazı klavye tuşlarına basarak ve fareyle birkaç tıklama yaparak tamamen sürükle-bırak yöntemiyle site hazırlayabileceğiniz bir programdır. İçerisinde hazır bulunan temaları şablon olarak alıp düzenlemek yoluyla üzerine hayalinizdeki siteyi kolayca inşa edebilirsiniz.

Boyut: 7.77 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

İndirmek için tıklayınız.

3- TOWeb

Sadece 5 basit adımı uygulayarak ister kendi websitenizi ister firmanızın resmi internet sitesini profesyonel bir biçimde hazırlayabilirsiniz. Bu program hem bir html editörünün yerini tutuyor hem de bir resim düzenleme programının imkanlarına sahip. Fotoğraf albümü, video galeri, e-ticaret sitesi ve katalog yapmak mümkün.

Lisans: Demo

Boyut: 39.3 MB

İndirmek için tıklayınız.

4- WebSite X5 Free

Yukarıda paylaştığım web dizayn programlarının hepsi ücretliydi. Bu defa web sitesi kurmak isteyip de para vermek istemeyenler için ücretsiz ama kullanması kolay ve kaliteli bir yazılım olsun istedim.

Bu programla  kodlama yada programcılık bilmeden basit ve pratik bir şekilde websitesi oluşturabilirsiniz. Hazırlanan sayfaya resimler ve videolar eklemek çok kolay. Sitenin son halini gerçek zamanlı olarak görebilir ve ona göre gereken düzenlemeyi yapabilirsiniz.

WebSite X5 programıyla satış siteleri, blog sayfası, resim albümü, email formu veya ürün kataloğu yapmak çok kolay. Üstelik işin teknik kısmını WebSite X5 programı kendisi otomatik olarak hallediyor. Ayrıca bu programla yaptığınız siteler cep telefonu ve tabletlerde de uyumlu gözüküyor.

Programın içinde hazır olarak gelen 1500 adet tema (şablon) var. Bunlardan birini seçiyorsunuz ve kendi sitenizi bu şablonu temel alarak üzerine bina ediyorsunuz. Ama eğer isterseniz sıfırdan kendi sitenizi de kendi temanızı da yapabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 92.56 MB

İndirmek için tıklayınız.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.