bilgisayar internette video açılmıyor bilgisayarım internette video izlerken donuyor internette bazı sitelerde video açılmıyor internette film izlerken bilgisayar donuyor internette film izlerken ekran donuyor internette film izlerken görüntü donuyor internette film izlerken neden donuyor internette film izlerken pc donuyor internette film izlerken sürekli donuyor internette film izlerken video donuyor internette film izleyemiyorum dns internette film izleyemiyorum donuyor internette film izleyemiyorum ne yapmalıyım internette hd film izleyemiyorum internette her video açılmıyor internette hiçbir video açılmıyor internette online film izleyemiyorum neden internette tam ekran film izleyemiyorum internette tam ekran video izlerken donuyor internette video açılmıyor beyaz internette video açılmıyor neden internette video açınca bilgisayar donuyor internette video izlerken büyütünce donuyor internette video izlerken çok donuyor internette video izlerken donuyor çözüm internette video izlerken donuyor ne yapmalıyım internette video izlerken görüntü donuyor internette video izlerken tam ekran yapınca donuyor internette video seyrederken donuyor pc internette video açılmıyor telefondan internette film izleyemiyorum
Eğer netten film izlemek istiyorsanız yada video izleme stielerindeki videoları izlemek istiyorsanız, ama video açılmıyorsa, donuyorsa veya boş hata sayfası çıkıyorsa, bunun birkaç sebebi olabilir. İşin güzel tarafı bunların hepsinin basit çözümleri mevcut.

Eğer video açılmıyorsa bilgisayarda Adobe Flash Player ya hiç yüklü değildir, ya da son sürüme güncellenmesi gerekir.

Adobe Flash Player’ın en son sürümünü indirmek için buraya tıklayınız (gideceğiniz sayfada IE, Firefox ve Chrome için Flash Player sürümünü ayrı ayrı indirebilirsiniz).

Ayrıca Adobe Shockwave Player’ın en son sürümünü buraya tıklayıp yüklemeniz, bazı sitelerdeki açılmayan videoları açacaktır.

Bunların dışında bazen IDM veya Eagleget gibi dosya indirme yöneticileri de bazı sorunlar çıkarıp bazen videoların açılmasını engelleyebilir. Bu programları kullanıyorsanız kapatarak videoyu izlemeyi deneyiniz. Eğer problemin nedeni onlarsa, bu programları kaldırıp en son sürümlerini tekrar yükleyin.

Eğer izlemek istediğiniz film sayfası hiç açılmıyorsa, beyaz boş hata sayfası çıkıyorsa, belki de mahkeme kararıyla yasaklanmış bir sitedir. Bu gibi sitelere girmek için DNS değiştirme programı yada eklentisi kullanmalısınız.

Ben şahsen Chrome için ZenMate eklentisini kullanıyorum. Hiç bir ayar yapmama gerek yok. Sadece eklentiyi yükleyip keyfime bakıyorum.

DNS değiştirmek için ücretsiz program arıyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

 TAMindir DNS Değiştirici 2.0 (400 kb – Türkçe – Ücretsiz – Tamindir.Com güvencesiyle)

Bazı sitelerden film izlerken tam ekran izlenmiyor. Bunu sitenin kendisi engelliyor çünkü reklamları göstererek fazladan para kazanmayı amaçlıyor. Böyle sitelerden çıkarak filmi aratıp başka bir siteden izleyin.

İnternetten HD kalitesinde filmleri izleyemiyorsanız, donuyorsa, bunun iki nedeni olabilir. Ya internet bağlantınız düşük olduğu için yetersiz kalıyordur, ya da filmi izlediğiniz sitenin filmi yüklediği sunucuya aşırı yüklenme olduğu için ve güçsüz bir sunucu olduğu için yetersiz kalıyordur. Bunun çözümü de filmi başka bir siteden izlemek veya filmi önce bilgisayara indirip sonra media player programlarıyla açıp izlemektir.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.