6 ay bedava antivirüs antivirüs 3 ay deneme antivirüs 30 gün deneme antivirüs 30 günlük deneme sürümü indir g-data antivirüs 6 aylık bedava sürüm norton antivirüs 2016 6 ay deneme sürümü demo trial norton antivirüs 6 ay ücretsiz panda antivirüs 6 ay bedava panda antivirüs deneme sürümü indir gezginler panda antivirüs deneme sürümü türkçe panda antivirüs türkçe deneme sürümü indir panda cloud antivirüs deneme sürümü indir webroot secure anywhere antivirus 6 ay ücretsiz deneme sürümü demo
Yoksa siz hala antivirüs programlarına para mı ödüyorsunuz?

O iş eskide kaldı! Şimdi pek çok antivirüs programının pro versiyonu yani full sürümü 3 aylık veya 6 aylık ücretsiz deneme süresi tanıyor. Her yıl 100 tl civarında bir parayı güvenlik yazılımına ödemektense, üç ayda bir yada altı ayda bir başka bir antivirüs yazılımının 3 aylık yada 6 aylık deneme sürümünü yüklemeyi tercih ederim. Senede iki yada 3 defa bir programı kaldırıp yenisini kuracağım diye onlarca lirayı bir programa veremem.

Üstelik yaptığımız şey tamamen yasalara uygun ve sonuna kadar kullanma hakkımız olan bir şey. Normalde programların demoları 30 gün olur, fakat pek çok antivirüs alternatifi olduğu için bazı firmalar 3 yada 6 aylık deneme sürümlerini bedava sunuyorlar.

Aşağıda paylaştığım linke tıklayarak indireceğiniz Panda Antivirus Pro 2016 programını bilgisayara kurduktan sonra çalıştırın. Programın penceresi açıldıktan birkaç saniye sonra yeni bir pencere daha açılacak ve sizden programı etkinleştirmenizi aksi takdirde 4 gün sonra programın otomatik olarak kaldırılacağı yazacak. Etkinleştir yazan butona tıklayın ve tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek. Hepsi bu kadar. 6 aylık deneme sürenizin olduğu ekranda yazacaktır.


Panda Antivirus 2016 Türkçe 6 Aylık Deneme Sürümünü İndir

Bizzat kendim bilgisayarıma kurdum. İşte sonuç:

Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.