En güçlü konsol unvanına sahip olan PlayStation 4 Pro, aşırı ısınma sorunu ile karşılaştı. PlayStation 4 Pro sahibi oyun oynarken konsolun kasasının eridiğine dair görseller yayınladı. 10 Kasım tarihinde satışa sunulan PlayStation 4 Pro, grafik işlemcisi sayesinde 4K veya opsiyonel olarak 1080P/60FPS oyun deneyimi sunuyor. İçerisinde; 4.2 TFLOPS gücünde Polaris mimarili AMD RX 470 ekran kartının biraz kırpılmış modeli olduğunu tahmin ettiğimiz PlayStation 4 Pro, aşırı ısınma sorunu ile gündeme geldi. Final Fantasy XV'nin demosunu oynadığını söyleyen @enMTW isimli Twitter kullanıcısı, PlayStation 4 Pro'nun çok ısındığını hatta bu ısının konsolun kasasını erittiğini paylaştığı görsel ile ortaya koydu. Konuyla ilgili henüz Sony cephesinden bir açıklama gelmedi. Bu erimenin cihazın içerisinden gelen ısıdan mı yoksa dış etkenlerden mi olduğu hakkında kesin bir bilgi bulunmadığının altını çizelim.
En güçlü konsol unvanına sahip olan PlayStation 4 Pro, aşırı ısınma sorunu ile karşılaştı. PlayStation 4 Pro sahibi oyun oynarken konsolun kasasının eridiğine dair görseller yayınladı.

10 Kasım tarihinde satışa sunulan PlayStation 4 Pro, grafik işlemcisi sayesinde 4K veya opsiyonel olarak 1080P/60FPS oyun deneyimi sunuyor. İçerisinde; 4.2 TFLOPS gücünde Polaris mimarili AMD RX 470 ekran kartının biraz kırpılmış modeli olduğunu tahmin ettiğimiz PlayStation 4 Pro, aşırı ısınma sorunu ile gündeme geldi.

Final Fantasy XV'nin demosunu oynadığını söyleyen @enMTW isimli Twitter kullanıcısı, PlayStation 4 Pro'nun çok ısındığını hatta bu ısının konsolun kasasını erittiğini paylaştığı görsel ile ortaya koydu. Konuyla ilgili henüz Sony cephesinden bir açıklama gelmedi.


Bu erimenin cihazın içerisinden gelen ısıdan mı yoksa dış etkenlerden mi olduğu hakkında kesin bir bilgi bulunmadığının altını çizelim.

Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.