Sıradışı Fotoğraf Projesi: 55 Farklı Ülkeden Gençlerin Rengarenk Odaları
Güney Afrikalı fotoğraf sanatçısı John Thackwray sıradışı bir fotoğraf projesine imza atmış. 6 yıl boyunca gezdiği 55 farklı ülkede gençlerin kendilerine ait odalarının fotoğrafını çekmiş. Özellikle 80'lerde ve 90'larda doğan gençlerin odalarında çekim yapan Thackwray farklı kültürlerde yaşayan gençlerin yaşam tarzlarını gözler önüne sermeyi amaçlamış. Gençlerle söyleşi de yapan sanatçı bunları bir kitapt toplamış. Bu ilginç projeden en renkli 15 fotoğrafı sizler için derledik.

Manyatta, Kenya

 La Paz, Bolivia

 Tahran, İran

 Katmandu, Nepal

 Zembil, Kazakistan

 Kingston, Jamaika

 Paris, Fransa

 Bükreş, Romanya

 Tokyo, Japonya

 Beyrut, Lübnan

 Berlin, Almanya

 Saint Catherine, Mısır

 Dali, Çin

 Tahran, İran

 İstanbul, Türkiye

Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.