Thor: KD Thor: KD - Resmi Oyun Thor: KD indir Thor: TDW - The Official Game Thor: TDW - The Official Game indir Thor: The Dark World - The Official Game
Thor The Dark World The Official Game Android İndir v1.0.0 Apk + Data + Offline

“NOTE: This game requires 1.6Gb of free storage space in order to install. If the download does not start in Google Play, it may be because there is not enough free space on device”

Kara Elflerin lordu ve Asgard’ın kadim düşmanı Malekith, Dokuz Dünya’yı yok etmek için bir istila düzenler! Thor, hızlı hareket edip Kara Elflerin evreni karanlığa gömmesine engel olmalıdır. Asgard’ın en büyük savaşçılarıyla gücünü birleştir ve Malekith’in karanlık emellerini durdurup Dokuz Dünya’da düzeni yeniden sağlamak için destansı bir maceraya atıl.

ASGARD’IN KAHRAMANLARI – Sif, Heimdall ve Üçlü Savaşçılar gibi efsanevi Asgardlılarla yan yana çalış ve savaş. – Düşmanları taktiksel olarak yenmek için yürekli Asgard savaşçıları olan 7 Einherjar türünü çağır. – Müttefiklerinin ışınlanma ve iyileştirme gibi eşsiz yeteneklerini yükselt ve serbest bırak.

DÜNYA AĞACININ HER YERİNDE TEHLİKE – Her biri farklı meydan okuma ve hedefler içeren 90 hızlı görev tamamla. – Yağmacıların ve Kara Elflerin kuşatması altındaki dünyaları gez ve müttefiklerinle onları özgür kıl. – Jotunlar, Yağmacılar, Kaya Devleri, Kara Elfler ve dahasının acımasız saldırısıyla yüzleş.

SAVAŞA HAZIRLAN – Thor için 10 güçlü çekiç ve zırh setinin kilidini aç ve onları yükselt. – Thor için yeni ve yıkıcı özel becerileri öğren ve savaş için hangisini yükseltip kuşanacağına karar ver.

ARENALARI FETHET – 4 hayatta kalma arenamızda seni Malekith’in ordularıyla karşılaştıracak olan zorluk seviyesi artan savaş dalgaları. – Benzersiz ödüller almak için haftalık lider panosunun üst sıraları için yarış. – Dünyayı yenemezsen arkadaşlarını alt edebilirsin. Daha büyük ödüller için Arkadaşlar lider panosunda en üst sıralara ulaş! 

 
https://app.box.com/s/plgv999x6d07eyo90oafhttps://yadi.sk/d/jU-FAah1AqhH7https://mega.co.nz/#!d8dxABxD!HgtpTgNLgtUmIDfQ2WK3SH3rVBo7QJC0b8r_c86tfFI
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.