Dünyaca ünlü süper otomobil üreticilerinden biri olan Koenigsegg tarafından üretilen “Regera” isimli yeni hibrit araç, dünyanın en prestijli otomobil fuarında katılımcıları adeta büyüledi. Transformers’a benzer açılıp – kapanma sistemiyle dikkatleri üzerine çeken otomobil, hibrit araçlara bambaşka bir soluk getirdi. 1.500 beygir gibi olağanüstü bir güce sahip olan bu performans canavarı, hem benzin, hem de elektrikle çalışarak hibrit araçlar arasında en performanslı olarak kendi yerini aldı. Ferrari’nin LaFerrari ve Porsche’un 918 Spyder modellerine rakip olarak gelen ve iki güçlü rakibi bulunan Regera, sınırlı sayıda yalnızca 80 adet üretilecek. Şık tasarım ve dikkat çekici teknolojinin yanı sıra oldukça güçlü ve performanslı bir motora sahip olan araç, 2.000Nm tork üretebiliyor. Aslında araçta 1.100 beygirlik 5.0L çift turbolu V8 benzinli ve 700 beygirlik de bir elektrikli motor bulunuyor. Benzinli motor 1.250Nm tork üretebiliyorken, elektrikli motoru ise 900Nm tork üretebiliyor. Deri kaplamasıyla iç mekan tasarımı olarak adeta bir sanat eseri gibi duran araç, Apple CarPlay desteği ile de bünyesinde teknolojik detayları bolca barındırıyor. Yaklaşık 2 milyon dolardan alıcı bulması beklenen ve Transformers’ı aratmayan şekilde dizayn edilen Koenigsegg Regera, aynı anda kapıları, camları, spoiler ve kaputu açılan otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak araç ile ilgili yayınlanan videoları aşağıdan izleyebilir ve performans canavarının neye benzediğini görebilirsiniz.
Dünyaca ünlü süper otomobil üreticilerinden biri olan Koenigsegg tarafından üretilen “Regera” isimli yeni hibrit araç, dünyanın en prestijli otomobil fuarında katılımcıları adeta büyüledi. Transformers’a benzer açılıp – kapanma sistemiyle dikkatleri üzerine çeken otomobil, hibrit araçlara bambaşka bir soluk getirdi. 1.500 beygir gibi olağanüstü bir güce sahip olan bu performans canavarı, hem benzin, hem de elektrikle çalışarak hibrit araçlar arasında en performanslı olarak kendi yerini aldı.
Ferrari’nin LaFerrari ve Porsche’un 918 Spyder modellerine rakip olarak gelen ve iki güçlü rakibi bulunan Regera, sınırlı sayıda yalnızca 80 adet üretilecek. Şık tasarım ve dikkat çekici teknolojinin yanı sıra oldukça güçlü ve performanslı bir motora sahip olan araç, 2.000Nm tork üretebiliyor.
Aslında araçta 1.100 beygirlik 5.0L çift turbolu V8 benzinli ve 700 beygirlik de bir elektrikli motor bulunuyor. Benzinli motor 1.250Nm tork üretebiliyorken, elektrikli motoru ise 900Nm tork üretebiliyor.


Deri kaplamasıyla iç mekan tasarımı olarak adeta bir sanat eseri gibi duran araç, Apple CarPlay desteği ile de bünyesinde teknolojik detayları bolca barındırıyor.
Yaklaşık 2 milyon dolardan alıcı bulması beklenen ve Transformers’ı aratmayan şekilde dizayn edilen Koenigsegg Regera, aynı anda kapıları, camları, spoiler ve kaputu açılan otomobil olarak karşımıza çıkıyor.


Son olarak araç ile ilgili yayınlanan videoları aşağıdan izleyebilir ve performans canavarının neye benzediğini görebilirsiniz.
Koenigsegg Regera VideoAxact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.