osmanlıca türkçe anında çeviri osmanlıca türkçe beyit çeviri osmanlıca türkçe çeviri fiyatları osmanlıca türkçe çeviri klavye osmanlıca türkçe çeviri klavye indir osmanlıca türkçe çeviri motoru osmanlıca türkçe çeviri programı download osmanlıca türkçe çeviri sözlük indir osmanlıca türkçe çeviri yapmak istiyorum osmanlıca türkçe cümle çeviri programı osmanlıca türkçe metin çevir osmanlıca türkçe sözlük çeviri programı osmanlıca türkçe sözlük çevirisi osmanlıca türkçesi türkçe çeviri osmanlıcadan türkçe metin çeviri osmanlıcadan türkçeye cümle çeviri osmanlıcadan türkçeye metin çeviri türkçe osmanlıca alfabe çeviri türkçe osmanlıca anlam çeviri türkçe osmanlıca çeviri aracı türkçe osmanlıca çeviri online türkçe osmanlıca harf çeviri türkçe osmanlıca isim çeviri türkçe osmanlıca metin çeviri türkçe yazıyı osmanlıca yazıya çeviri türkçeden osmanlıcaya çeviri sözlüğü türkçeden osmanlıcaya yazı çeviri türkçeyi osmanlıcaya çeviri programı
Osmanlıca demek sadece Arapça demek değildir. Osmanlıca aslında bir ara dildir ve içerisinde Farsça, Arapça ve Türkçe kelimeler karışık bir şekilde yer almaktadır.

Osmanlıca bizim ecdadımızın dilidir ve ona sahip çıkıp yaşatmamız gerekir. Bundan dolayı üniversitelerde Osmanlıca bölümleri açılmış ve yeni mezunlar vermeye başlamıştır.

Biz de burada bir nebze yardımcı olmak için Türkçeden Osmanlıcaya yada Osmanlıcadan Türkçeye çeviri yapabileceğiniz bir programın yanı sıra Türkçe-Osmanlıca sözlük programı da paylaşıyoruz.

1-Osmanlıca Türkçe Lügat

 
 Yalnızca Osmanlıca değil aynı zamanda Arapça veya Farsça kelimelerin Türkçe karşılıklarını veren ve imla kuralları bilgisini sunan harika bir programdır. Türkçe, Arapça, Farsça ve Osmanlıca dilinde arama yapabilir ve bu kelimeleri birbirine çevirebilirsiniz. Üstelik şapkalı karakter butonları mevcuttur, otomatik sözcük tamamlama özelliği vardır ve klavye kısayollarıyla kullanılabilir.

5.3 mb boyutundaki bedava programı indirmek için tıklayınız.

2-RT Osmanlıca Çeviri


 Uzun uzadıya yazılan Osmanlıca paragrafları bile çevirebilen bu harika program sayesinde kelimeleri, harfleri ve cümleleri tercüme edebileceğiniz gibi, imla kuralları analizi de yapabilirsiniz.

Bu çeviri programıyla kelime, harf, cümle ve imla analizi yapabilirsiniz. Uzun metinleri bile kısa sürede rahatlıkla çevirebilirsiniz. Türkçeden Osmanlıcaya çeviri yapan RT Osmanlıca Çeviri programı hem harekeli hem harekesiz çeviri özelliğine sahiptir. Üstelik Kuran ayetlerini analiz edebilir ve Türkçeye çevirebilirsiniz. Ayrıca sesli yapılan bir konuşmayı bile yazılı hale getirebiliyor.

Fakat bu kadar mükemmel özelliğinden dolayı bu program ücretlidir ve buradan indireceğiniz demo sürümüdür.

2.8 Mb boyutundaki programı indirmek için tıklayınız.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.