basit video düzenleme programı türkçe en iyi video düzenleme programı 2016 türkçe fotoğraf ve video düzenleme programı türkçe hd video düzenleme programı türkçe kolay video düzenleme programı türkçe mp4 video düzenleme programı türkçe profesyonel video düzenleme programı full türkçe türkçe video düzenleme programı resimli anlatım ücretsiz video düzenleme programı türkçe indir gezginler video birleştirme ve düzenleme programı türkçe video düzenleme efekt verme programı türkçe video düzenleme programı 2015 video düzenleme programı bedava indir video düzenleme programı download gezginler video düzenleme programı efekt ekleme video düzenleme programı en iyisi video düzenleme programı hakkında bilgi video düzenleme programı katılımsız video düzenleme programı listesi video düzenleme programı nasıl kullanılır video düzenleme programı ne işe yarar video düzenleme programı online video düzenleme programı ses ekleme video düzenleme programı tavsiye video düzenleme programı türkçe anlatım video düzenleme programı türkçe full indir gezginler video düzenleme programı türkçe pro video düzenleme programı türkçe win7 video düzenleme programı türkçe xp video düzenleme programı warez video düzenleme programı windows 8 video düzenleme programı yazı ekleme video ses düzenleme programı türkçe indir gezginler windows 7 video düzenleme programı türkçe
Elinizdeki videoları rötuşlamak, kesmek yada birleştirmek gibi temel işlemlerin yanı sıra, çeşitli ileri seviye video editleme işlemlerini de gerçekleştirebileceğiniz çok sayıda program mevcut.

Fakat eğer çok üst düzey karmaşık işlemler yapmayacaksanız sadece basit video düzenleme görevlerini gerçekleştirmek istiyorsanız, bunun için ücretli programlara bir çuval para dökmenize hiç gerek yok.

Bu yazıda sizlere Türkçe dil desteği olan ve tamamen bedava sunulan en iyi video düzenleme programlarını paylaşıyoruz…

Free Video EditorHer türlü videoyu kesme ve birleştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Videolardan istemediğiniz bölümleri kesip atın ve görüntü kalitesinde hiçbir azalma olmasın.

Desteklenen video formatları: MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, AVI, MOV, M4V, MPG, FLV, DivX ve XviD

Programı indirmek için tıklayınız. (5.3 MB) 

Movavi Video Editor

Kullanması son derece kolay olan bir video editleme programıdır. Videoları kırpma, kesme, birleştirme, ekleme gibi temel işlemlerin yanı sıra, video efektleri ve filtreler uygulama gibi özelliklere sahiptir. Hatta videoya ses, müzik ve başlıklar da ekleyebilirsiniz. Daha önce hiç video düzenlememiş kişiler bile bu programla kolayca video düzenleyebilir.

Programı indirmek için tıklayınız. (54 MB)

Windows Movie Maker


Pahalı programları satın almadan bu program kullanarak profesyonel görünümlü birinci 
sınıf videolar oluşturabilirsiniz. Windows Movie Maker ileri seviye video işlemlerini kolaylaştıran ve basitleştiren bir yapıya sahiptir.

Kullanmak istediğiniz (resim, video dosyaları ve gerçek zamanlı olarak yakalanan videolar da olabilir) ve zaman çizelgesi üzerine sürükleyin. Birçok efekt ekleyin ve her şeyi önizleme penceresinde nasıl göründüğünü kontrol edin. Windows Movie Maker film başlıkları ve krediler eklemenize izin veren özel bir araç bile var.

Programı indirmek için tıklayınız.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.