Movie Maker İndir Full bilgisayarda video hazırlama programı indir efektli video hazırlama programı eğitim video hazırlama programı fotoğraflardan video hazırlama programı resimden video yapma programı gezginler resimli video yapma programı gezginler türkçe video yapma programı eğitimhane video hazırlama programı basit video hazırlama programı bedava indir video hazırlama programı donanım haber video hazırlama programı ekşi video hazırlama programı en iyisi video hazırlama programı forum video hazırlama programı indir türkçe video yapma düzenleme programı video yapma programı basit video yapma programı efektli video yapma programı en iyi hangisi
Ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip olan video düzenleyiciler arasında en iyisi açık ara farkla Windows Movie Maker programıdır. Hem profesyonelce gözüken videolar yapabilir hem de birinci sınıf usta işi sunumlar (slayt şovlar) hazırlayabilirsiniz.

Elinizdeki sunuları yada videoları hızlı ve kolay bir şekilde Movie Maker programına aktarabilirsiniz. Daha sonra çok hassas ayarlamalar bile yapmak mümkün. Akışı hızlandırmak yada yavaşlatmak sadece birkaç tıklamayla halledilebiliyor.

Film müziklerini düzenleyerek daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Örneğin efektler ve geçişler tamamen otomatik bir biçimde program tarafından gerçekleştiriliyor. Bu şekilde filminiz gerçek bir ustanın elinden çıkmış gibi olacak.

Not: Kurulum sırasında seçenekler arasından sadece “Windows Live Movie Maker” seçeneğini seçerek kurunuz. Böylece gereksiz olan diğer Windows programlarını yüklemekten kurtulursunuz.

 Boyut: 1.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

İndirmek için tıklayınız.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.