3d video indirme programı gezginler 3gp video indirme programı gezginler ares video indirme programı gezginler ashampoo video indirme programı gezginler avi video indirme programı gezginler bearshare video indirme programı gezginler bedava video indirme programları gezginler bilgisayara video indirme programı gezginler bütün sitelerden video indirme programı gezginler chrome video indirme programı gezginler dailymotion video indirme programı gezginler en hızlı video indirme programı gezginler en iyi video indirme programı gezginler en kolay video indirme programı gezginler facebook video indirme programı gezginler flash player video indirme programı gezginler flashget video indirme programı gezginler genel video indirme programı gezginler gom player video indirme programı gezginler hd video indirme programı gezginler her siteden video indirme programı gezginler her yerden video indirme programı gezginler internet sitesinden video indirme programı gezginler internetten her türlü video indirme programı gezginler internetten video indirme programı gezginler türkçe linkle video indirme programı gezginler linkten video indirme programı gezginler mozilla video indirme programı gezginler müzik ve video indirme programı gezginler netten video indirme programı indir gezginler pc ye video indirme programı gezginler real player internetten video indirme programı gezginler ücretsiz video indirme programı indir gezginler türkçe url ile video indirme programı gezginler video indirme programı gezginler download manager video indirme programı gezginler windows 8 video indirme programı orbit gezginler video indirme programı speedbit gezginler video indirme programı vdownloader gezginler vimeo video indirme programı gezginler
İnternette video izleme sitelerinde izlediğiniz bütün videoları tek tıkla bilgisayara indirmek mümkün. Aslında oldukça da basit ve kolay bir işlem. Tek yapmanız gereken sizlerle paylaşacağım iki farklı dosya indirme yöneticisinden birini tercih edip bilgisayar kurmanız olacaktır. Bu iki programdan daha iyisi olan IDM kısa adıyla bilinen Internet Download Manager programıdır. Fakat ücretli bir program olduğu için onunla hemen hemen aynı işi görebilen EagleGet isminde alternatif ama ücretsiz bir program daha paylaşacağım.

Bu iki programdan herhangi birisini bilgisayara yükledikten sonra artık internetten izlediğiniz video penceresinin üzerinde yada sağında solunda otomatik olarak ufak bir indirme butonu gözükecektir. Bu butona tıklayarak izlenen videoyu anında bilgisayara kaydedebileceksiniz. Alttaki resimde bu butonu görebilirsiniz.
 İnternet Download Manager programını Türkçe indirmek için tıklayınız.

EagleGet programını Türkçe ve ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

3 Yorum Yapılmış:

 1. Güzel makale teşekkürler. video indirme programları işe yarıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) Video indirme programlar video indirmeye yarıyor

   Sil
 2. @video indirme programları Bidahaki Sefere Reklamını Başka Bir Yerde Yap

  YanıtlaSil

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.