Windows 10 Kaldırılamayan Uygulamaları Kaldırma Silinmeyen Uygulamaları Silme CCleaner Program İndir
Windows 10 işletim sisteminin içinde gömülü olarak gelen ve bir türlü kaldıramadığınız uygulamaları CCleaner programı sayesinde tek tıkla kolayca kaldırabilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve Türkçe olan CCleaner programını açtığınızda ana pencerenin solundaki menüden Araçlar‘a tıklayın ve karşınıza gelen ekranda Geriyükle (Kaldır) sekmesine tıklayın. Ardından kaldırmak istediğiniz uygulamayı seçin ve Kaldır butonuna tıklayın. Aşağıdaki resimde adım adım gösterdim.


Windows 10 Kaldırılamayan Uygulamaları Kaldırma Silinmeyen Uygulamaları Silme CCleaner Program İndir
 CCleaner aslında bir bilgisayar bakım ve onarım programıdır. Bu programla bilgisayarı temizleyebilir, hataları düzeltebilir ve çok daha hızlı çalışan bir hale getirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 7.9 MB


CCleaner İndir

Alternatif indirme linki 
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.