en son windows fotoğraf görüntüleyicisi,microsoft windows fotoğraf görüntüleyicisi,windows 7 en yeni fotoğraf görüntüleyicisi indir,windows 7 fotoğraf görüntüleyicisi çalışmıyor,windows 7 fotoğraf görüntüleyicisi güncelleme indir,windows 7 fotoğraf görüntüleyicisi güncelleme nasıl yapılır,windows 8 fotoğraf görüntüleyicisi değiştirme,windows 8 fotoğraf görüntüleyicisi son sürüm indir,windows fotoğraf görüntüleyicisi 10,windows fotoğraf görüntüleyicisi 8.1,windows fotoğraf görüntüleyicisi alternatifi,windows fotoğraf görüntüleyicisi gezginler indir,windows fotoğraf görüntüleyicisi güncelle windows 7,windows fotoğraf görüntüleyicisi güncelleme windows 8,windows fotoğraf görüntüleyicisi indir tamindir,windows fotoğraf görüntüleyicisi indir windows 7 gezginler,windows fotoğraf görüntüleyicisi indir windows 8 gezginler,windows fotoğraf görüntüleyicisi indir xp
Bilgisayarınızdaki resimleri açıp bakmak ve fotoğraf albümünüzdeki fotoğraflar arasında gezinmek için basit ve kullanması kolay programları paylaşıyoruz.

Aşağıda eklediğimiz fotoğraf görüntüleyicilerin hepsi de ücretsizdir fakat bazıları Türkçe dil desteğine sahipken bazılarının dili İngilizce’dir.

1- Picasa

 Bu programlar fotoğraf galerinizdeki tüm resimleri hem düzenleyebilir, hem yönetebilir, hem de görüntüleyebilirsiniz. Fotoğrafları çeşitli kategoriler altında klasörleyen Picasa ile tüm albümler içinde arama yaptırabilirsiniz. Bir fotoya çift tıklayınca tam ekran modunda gösterilir ve bazı temel resim düzenleme butonları kenarda belirir. Poster ve kolaj da oluşturabileceğiniz Picasa programının yüz tanıma özelliği de bulunuyor.

Dil: Türkçe

Boyut: 13 MB

İndirmek için tıklayınız.

2- FastPictureViewer 

Bilgisayardaki resimler arasında hızlı bir şekilde gezinmek istiyorsanız ve kafa karıştırmayan basit bir program arıyorsanız FastPictureViewer sizin için biçilmiş kaftandır. Bunun yanı sıra bilgisayarında binlerce fotoğraf bulunanlar için fotoları bir yerden başka yere kopyalama, sıralama ve düzgün bir biçimde görüntüleme gibi özellikler sunuyor.

İndirmek için tıklayınız. (35 mb)

3- Windows Live Fotoğraf Galerisi

Bilgisayardaki bütün dosya formatındaki resimleri açıp görüntüleyebilen Windows Live Fotoğraf Galerisi programıyla temel resim düzenleme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.
Ayrıca ufak ışık ve renk ayarlamaları da yapabiliyorsunuz. Türkçe dil desteği de bulunan bu programla fotoğraf albümünüz içinde slayt gösterisi şeklinde gezinebilir ve F11 tuşuyla bir resimden diğerine geçiş yapabilirsiniz.
Dil: Türkçe
Boyut: 1.2 MB
İndirmek için tıklayınız.

Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.