2016 neredeyse geride kaldı ve tüm önemli FPS oyunları piyasaya çıktı. Gelin bir de 2017'de çıkacak olan FPS oyunlarına bakalım.

Hala Overwatch, Battlefield 1 veya Titanfall 2'yi oynuyor olsanız bile 2017'ye sayılı günler kala 2017'de çıkacak oyunlara bir göz gezdirebilirsiniz ve beğendiklerinizi kütüphanenize eklemek için gün saymaya başlayabilirsiniz.

10. Quake Champions

Yayıncı: Bethesda

Geliştirici: id Software, Saber Interactive

Yayın tarihi: 2017

Platform: PC

id Software'in, 2010'daki Quake Live'den bu yana Quake serisinin ilk oyunu ve 2005'teki Quake 4'ten bu yana ilk ana oyunu. Çıtayı yükseltmeye çalışan kişileri görmek her zaman güzel. Oyun ilk çıktığında FPS türünün temelini attı ve şimdi hala kral olduğunu herkese göstermek için geri dönüyor, en azından plan bu

9. Dead Island 2
Yayıncı: Deep Silver
Geliştirici: Sumo Digital
Yayın tarihi: 2017
Platform: PC, PS4, Xbox One
2011 kült hitinin devam oyunu, bir süredir gelişim sürecinde sıkışmış durumdaydı ancak sonunda geliyor.

8. Get Even

Yayıncı: Bandai Namco

Geliştirici: The Farm 51

Yayın tarihi: Bahar 2017

Platform: PC, PS4, Xbox One

Farm 51, yıllardır Get Even üzerinde çalışmakta olan bir stüdyo. Get Even, hayatta kalma korku unsurlarına sahip, psikolojik bir gerilim oyunu.

7. Prey
Yayıncı: BethesdaGeliştirici: Arkane StudiosYayın tarihi: 2017Platform: PC, PS4, Xbox OnePrey, aslında uzaylı bir kaçırmaya karşı ailesini kurtarmaya çalışan bir adam olarak oynadığınız aynı adı taşıyan 2006 oyununun devamı niteliğinde olacaktı. Oyunda gerçekten benzersiz bazı unsurlar vardı ve ilkini kaçırdıysanız kesinlikle kontrol etmeye değer.

6. Insurgency: Sandstorm
Yayıncı: Focus Home Interactive
Geliştirici: New World Interactive
Yayın tarihi: 2017
Platforms: PC, PS4, Xbox One
2014'teki Insurgency'nin yeniden yapımı olan oyun Unreal Engine 4 kullanılarak oluşturulmuştur. Çok sayıda co-op moduna sahip bir taktik FPS'den hoşlanıyorsanız, kütüphanenizde olmasını şiddetle öneririz.

5. Resident Evil 7 Biohazard
Yayıncı: Capcom
Geliştirici: Capcom
Yayın tarihi: 24 Ocak 2017
Platform: PC, PS4, Xbox One
Resident Evil 7, birinci şahıs perspektifini uyarlayan ana serideki ilk oyun.

4. Batallion 1944
Yayıncı: Bulkhead Interactive
Geliştirici: Bulkhead Interactive
Yayın tarihi: Mayıs 2017
Platform: PC, PS4, Xbox One
FPS oyunlarının önceki nesillerin sihrini yakalamak, 2017'de fark edeceğiniz bir tema olacak.

3. Rising Storm 2: Vietnam
Yayıncı: Tripwire Interactive
Geliştirici: Tripwire Interactive, Antimatter Games
Yayın tarihi: 2017
Platform: PC
Vietnam savaşı sırasında yer alan Rising Storm 2, 2013 oyununun devamı niteliğindedir. Oyun gerçekçiliğe büyük önem veriyor, çok küçük detayları ile Vietnam savaşının dehşetiyle otantikliğini gözler önüne seriyor.

2. Strafe 

Yayıncı: Devolver Digital
Geliştirici: Pixel Titans
Yayın Tarihi: Early 2017
Platform: PC, OS X, PS4
Strafe, 1990'lar için bir aşk mektubu. Rastgele oluşturulan seviyelerin, sonsuza kadar devam eden hızlı tempolu hareket ve kendinizi tamamen rahatlatmak için VR desteği olacak.

1. Destiny 2 

Yayıncı: Activision
Geliştirici: Bungie
Yayın tarihi: 2017
Platform: Xbox One, PS4, PC
Şu anda Destiny 2 hakkında söylentiler ve sızıntılar dışında çok şey bilinmiyor. 2017 sonbaharında yayınlanması bekleniyor. Ayrıca Destiny 2'nin tamamen yenilenmiş bir ilerleme sistemi, devasa bir açık dünya ve bazı hayranların ilk oyunda görmek istediği RPG öğelerine sahip olacağı söyleniyor.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.