3 boyutlu film izleme programı 3d monitor indir 3d blu ray film izleme programı 3d bluray film izleme programı 3d film 2d izleme 3d film izleme ayarları 3d film izleme bilgisayarda 3d film izleme forum 3d film izleme programı en iyisi 3d film izleme programı full indir 3d film izleme programı gezginler 3d film izleme programı türkçe 3d film izleme resimli anlatım 3d film izleme yolları 3d film izleme yöntemleri 3d gözlükle bilgisayarda film izleme 3d gözlükle film izleme 3d iso film izleme 3d mkv film izleme 3d olmayan televizyonda 3d film izleme 3d stereoscopic player ile 3d film izleme rehberi bilgisayarda 3d film izleme nasıl olur bilgisayarda real 3d film izleme bilgisayardan 3d film izleme rehberi (resimli anlatım) bilgisayardan hdmi ile 3d film izleme bilgisayarı tv ye bağlayıp 3d film izleme blu ray oynatıcı olmadan 3d film izleme bluray 3d film izleme bs player 3d film izleme en iyi 3d film izleme programı evde 3d film izleme flash bellek 3d film izleme flash bellekten 3d film izleme flash diskten 3d film izleme gom player 3d film izleme harddiskten 3d film izleme harici diskten 3d film izleme harici hard diskten 3d film izleme hdd den 3d film izleme km player 3d film izleme laptop 3d film izleme laptopta 3d film izleme programı media player classic ile 3d film izleme mkv 3d film izleme programı normal bilgisayarda 3d film izleme notebook 3d film izleme online 3d film izleme programı pc de 3d film izleme programı samsung smart tv de internetten 3d film izleme Ücretsiz 3D Film İzleme Programı usb den 3d film izleme vlc player 3d film izleme windows 7 3d film izleme programı windows 8 3d film izleme windows media player 3d film izleme windows xp 3d film izleme
Üç boyutlu filmleri bilgisayardan izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için oldukça kapsamlı bir çalışma hazırladık. Bu yazımızda şuan piyasadaki en iyi 3D film izleme programlarının listesini paylaşıyoruz. Toplam 4 adet program sunuyoruz fakat bunların sadece üçüncüsü olan KMPlayer ücretsizdir. Diğerleri de çok kaliteli fakat ücretlidir ve deneme sürümleri 30 gündür.

1-Corel WinDVD

Bu programla 3D Blu-ray filmleri izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm DVD ve diğer popüler video formatlarını açabiliyor.

Ayrıca normal 2D filmleri üç boyutlu hale yani 3D’ye dönüştürebiliyor. Tüm yeni ses sitemlerini desteklemesinin yanında bozuk filmleri bile açabilmesiyle ön plana çıkıyor.

Evinizde 3D gözlüklerle üç boyutlu filmlerin tadını çıkarın!

Boyut: 118 MB

Lisans: Demo

İndirmek için tıklayınız.

 

2- SoundTaxi 3D Video Player

3D filmleri izleyebileceğiniz kaliteli bir alternatif programdır. İki boyutlu sıradan filmleri anında üç boyutlu hale çevirme desteği mevcuttur. Ayrıca yüksek çözünürlüklü (HQ) filmleri akıcı ve çok kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Tabii ki 3D gözlüğe de ihtiyacınız olacak.
Açabildiği video formatları:

AVI, MKV, WMV, ASF, 3GP, 3GP2, 3GPP, MP4, M4V, RM, RMVB, M2TS, MTS, TOD, WMV, MPG, MOV, FLV, VOB, IFO, QT

Boyut: 21.7 MB

Lisans: Demo

İndirmek için tıklayınız.

 

3- KMPlayer – Ücretsiz ve Türkçe 3D Film İzleme Programı

KMPlayer tıpkı VLC ve GOM Player gibi en ünlü video izleme programlarından biridir. Fakat yeni 3D desteğiyle rakiplerini geride bırakmıştır. Aynen VLC gibi netten indirdiğiniz tüm videoları açabilir ama artık 3D filmleri de açabiliyor.

KMPlayer içinde standart olarak gelen ayar ve varsayılan olarak kabul edilen Anaglyph 3D gözlükler ile videoları 3D olarak izleyebilirsiniz. KMPLayer ayarlar menüsünden elinizde bulunan gözlük tipine görede ekrandaki video filtrelemesini değiştirebilirsiniz. KMPLayer ekranında sağ tıkladığımızda çıkan menü yardımıyla 3D screen control sekmesinden gözlük tipine göre ekran filtrelemesini ve video görünürlüğünü değiştirebiliyoruz. Mevcut olan bu 2D HD videoları KMPlayer sol alt köşesindeki 3D tuşu ile kısa sürede 3 boyutlu özellik kazandırabilir ve yine aynı tuş ile gözlük tipleri arasında seçim yapabiliyoruz. KMPlayer’ın sunduğu 3D özellikleri şu an ki modern 3D televizyonlar ve pahalı 3D gözlükler ile benzer etki oluşturabiliyor.

Bu tarz programlar sayesinde artık 3D filmleri izlemek için 3D destekleyen televizyonlara gerek kalmadı. Bir gözlüğün yanı sıra bu programı yükleyerek bütün üç boyutlu filmleri bilgisayardan izleyin. Üstelik 2D filmleri 3D yapma özelliği de var.

Not: KMPlayer programının 3D film izleme özelliği ile ilgili tüm ayrıntıları Tamindir.Com’un inceleme sayfasından buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 3D’nin yanı sıra desteklenen diğer formatlar:
AVI, MKV (.mkv) , MP4 (.mp4, .m4v), FLASH (.flv), WMV (.wmv, .asf), RealMedia (.rm, .rmvb), QuickTime (.mov, .qt, .m4v, .mp4), 3GP (.3gp2, .3gpp, .3gp, .3g2), HD video (.m2ts, .mts, .tod, .wmv, .mpg, .mov), DVD (.vob, .ifo)


Boyut: 36.23 MB

Lisans: Ücretsiz – Bedava

Dil: Türkçe

İndirmek için tıklayınız.

Alternatif kaynaktan indirmek için tıklayınız.

 

4- X3D Player – 3D Video Oynatıcı

Bu program sadece 3D videoları izlemek için özel olarak üretilmiştir. Yani tek bir hedefi vardır, o da üç boyutlu filmleri sorunsuz bir şekilde oynatmaktır. Üstelik 2D videoları 3D olarak izlemenize imkan tanıyor. Programın üç değişik ekran filtreleme özelliği ve iki değişik renk modu mevcuttur. Ayrıca piyasadaki bütün 3D gözlükleri desteklemektedir.

Boyut: 11.73 MB

Lisans: Demo

İndirmek için tıklayınız.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.