Pisi Linux, linux, Kurulum, Full indir, Full işletim sistemleri indir, Teknowin
Pisi Linux İndir Türkçe 1.2 32×64 bit
Pisi Linux İndir Türkçe 32×64 bit,pardus dağtımının üzerine inşa edilmiş farklı özelleştirilebilir linux işletim sistemidir,windowstan sıkılanlara önerilir 13dil desteği bulunuyor.

pisi Linux’u kurduktan sonra geniş bir uygulama yelpazesi ile sizi karşılıyor. Eğer kurulu gelen uygulamalar arasında aradığınız uygulamalar bulunmuyorsa, depolarında bulunan yüzlerce paketlerden birisi mutlaka işinizi görecektir. Ayrıca donanımınızı kolaylıkla tanımaktadır.
Firefox, Chromium
Ofis uygulaması, LibreOffice
Müzik uygulaması, Amarok ve Clementine
Resim düzenleme uygulaması, Gimp
CD ve DVD aktarma uygulaması, K3B…
Virüslere geçit vermez…
Virüs derdi yoktur. İnternet’ten indirdiğiniz dosyaları kontrol etmek ile uğraşmazsınız.
Hızlı ve kolay kurulur…
Kurulum işlemi 30 dakikadır ve grafiksel ekran sayesinde kurulumu kolaylıkla yapabilirsiniz. Kurulumdan sonra ofis yazılımı, İnternet gezgini, sohbet programı gibi gerekli bütün programlar da yüklenir.
Türkçe sever…
Paket Yöneticisi
Türkçe’yi tam ve doğru olarak kullanır. Yazım ve kelime denetimleri yaparak sizin doğru, düzgün ve güzel bir Türkçe kullanmanızı sağlar.
Özelleştirilebilir…
Masaüstünüzü istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.
Kolaydır…
Öğrenmeniz için uzun zaman çaba etmenize gerek yoktur. Kurulumdan sonra kolaylıkla kullanılabilir.
Son teknolojiyi kullanır…
Mevcut paketlerin en son kararlı sürümlerini bulundurur.
Çok dil bilir…
Türkçe dâhil, 13 dilde kullanılabilmektedir.
Boyut:1.6-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum TemizPisi Linux İndir Türkçe İNDİR


Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.