Facebook ve Messenger uygulamalarında son günlerde bazı sıkıntılar yaşanıyor. Neyse ki çözüm basit: Tekrar başlatmak.

Eğer akıllı cihazının pili Facebook ve Messenger uygulamaları tarafından hızlıca tüketiliyorsa, söz konusu uygulamaları tamamen sonlandırıp yeniden başlatmanız önerildi. Öneri, bizzat Facebook Başkan Yardımcısı David Marcus'tan geldi.

Dünden beri yabancı forum ve bilişim sitelerinde bazı şikayetlere rastlıyoruz: Pil ömrünün dramatik bir hızda tüketilmesi. Şikayette bulunan kullanıcıların, bunun Facebook ve Messenger açıkken gerçekleştiğini savunuyor.

Söz konusu problemin kaç kullanıcıyı etkilediği bilinmese de; Facebook yönetimi, konuya duyarsız kalmadı. David Marcus, Twitter paylaşımında, söz konusu uygulamaların sona erdirilip tekrar başlatılmasını tavsiye etti. Eğer bu da çözüm olmazsa, iki uygulamayı da yeniden kurmanız tavsiye ediliyor. David Marcus, "sorunun saptandığını ve giderildiğini" belirtirken kullanıcılardan da özür diledi.

Marcus; kullanıcılara, Facebook uygulamasının beta sürümlerini değil, tam sürümlerini kullanmak konusunda çağrıda da bulundu.
Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.