Opera Neon, Opera Neon, Split screen, Snap-to-gallery, Opera Neon ücretsiz indir, Opera Neon indir
Opera, internet tarayıcılarına yeni bir soluk kazandırmak için karşımıza Opera Neon ile çıktı. Opera Neon, bu zamana kadarki en farklı tarayıcı deneyimini sunuyor.

Opera, çok farklı bir internet tarayıcı konsepti olan Opera Neon ile karşımıza çıktı. Alışagelmiş internet tarayıcı arayüzlerinden farklı olan Opera Neon, kullanıcı deneyimini ön planda tutmayı hedefliyor.

İnternet tarayıcılarındaki sekme kavramına yeni bir boyut kazandıran Opera Neon, Split screen modu sayesinde aynı ekranda iki farklı internet sitesinde gezinme imkanı sunarken, Snap-to-gallery özelliği ile ise çok kolay bir şekilde ekran görüntüsü alıp kaydetmenizi sağlıyor.

Ücretsiz olarak sunulan Opera Neon, pop-up video oynatma özelliğine de sahip. Bu sayede başka bir internet sitesinde gezerken videoları ekranın herhangi bir yerinde izleyebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan Opera Neon'u aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.


Opera Neon İndir

Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.