Şubat ayı içerisinde vizyona girecek olan John Wick 2 filmi için bugün John Wick Supercut - Symphony of Violence isimli fragman tadında video yayınlandı. John Wick Supercut - Symphony of Violence videosunda ilk filmden kareleri görerek maziyi yad ediyoruz.
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

1 Yorum Yapılmış:

  1. Filmin fragmanı çok iyi olmuş. Fragmanda ki kalite ve birincisinde olan kalite bunda da olursa tam izlenmelik bir film olacak. John Wick 2'nin vizyona girmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

    YanıtlaSil

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.