Türk sinema tutkunlarının merakla beklediği Recep İvedik 5 için ilk fragman yayınlandı. İşte karşınızda Recep İvedik 5 fragmanı!

Şahan Gökbakar'ın 2008 yılında beyaz perdeye taşıdığı Recep İvedik karakteri, farklı mizah anlayışı ile çok sevilmişti. 2008'den bu zamana tam 4 farklı Recep İvedik filmi çeken Şahan Gökbakar, şimdi de Recep İvedik 5 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 16 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek olan Recep İvedik 5 için geçtiğimiz gün ilk fragman yayınlandı.

Recep İvedik 5'in konusu ne?

Togan Gökbakar'ın yönetmen koltuğunda olacağı Recep İvedik 5'in konusu ise güldürmeye çok müsait öğeler barındırıyor. Eurasia Youth Athletic Games'te bizi temsil edecek milli takım sporcularımızın zehirlenmesi üzerine Recep İvedik dümeni eline alıyor ve tüm oyunlarda ülkemizi temsil etmek için kolları sıvıyor.

Kahkaha dolu dakikalar geçireceğimiz Recep İvedik 5'in ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.