SoundCloud nedir?, SoundCloud, SoundCloud'a nasıl üye olunur?, SoundCloud'dan nasıl müzik indirilir?, SoundCloud'da nasıl müzik listesi oluşturulur?,TeknoWin
Evet Dünya çapında bir çok kulanıcısı olan popüler bir müzik dinleme ve indirme platformu olan SoundCloud Ülkemizde gördüğüm kadarı ile pek bilinmiyor. Bende detaylı bir şekilde bildigim kadarı ile anlatıcam. Öncelikle şunlara deyineyim ;


Çevrimiçi Müzik Uygulaması

Tüm dünyada kullanılan bir müzik paylaşım platformu olan Soundcloud sayesinde yeni ve trend müzikleri keşfedebilirsiniz. Hip hop, rock, elektronik ve daha birçok müzik türünü dinleyebileceğiniz SoundCloud Android uygulaması sayesinde şarkı listeleri de oluşturabilirsiniz.

Artıları

Ücretsiz olarak müzik dinleyin
Arkaplanda şarkı dinleyebilme

Eksileri

Türkçe dil seçeneği bulunmuyor

Ekran Görüntüleri

SoundCloud
SoundCloud
SoundCloud
SoundCloud
SoundCloud
SoundCloud
SoundCloud
SoundCloud
SoundCloud
SoundCloud
SoundCloud
SoundCloud

Popüler Sorular

SoundCloud nedir?

SoundCloud, tamamen ücretsiz olarak müzik dinleyebileceğiniz bir platformdur. Android uygulaması sayesinde hiçbir ücret ödemeden trend müzikleri keşfedebileceğiniz SoundCloud ile şarkı listeleri oluşturabilir, şarkıcı veya dj'leri takip ederek yeni müzikleri takip edebilirsiniz.SoundCloud nasıl okunur?

SoundCloud, "saundkılaut" şeklinde okunur. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Google Translate'den sesli okunuşunu dinleyebilirsiniz.
https://translate.google.com/#tr/en/soundcloudSoundCloud ücretli midir?

SoundCloud uygulaması ile müzik dinlemek ücretsizdir.


SoundCloud’a nasıl üye olunur?

SoundCloud'a Android uygulaması ile üye olmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.
 • SoundCloud uygulamasını çalıştırın.
 • Uygulama giriş ekranında yer alan "Sign up for SoundCloud" butonuna dokunun. Karşınıza gelen kayıt ekranındaki "Sign in with Google" (Google hesabıyla kaydol) , "Sign in with Facebook" (Facebook hesabı ile kaydol) veya e-posta adresinizle kayıt olabilirsiniz. "Done" butonuna dokunarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
 • Bir sonraki ekranda kullanım koşullarını kabul etmek için "Continue" butonuna dokunun.
 • Artık bir SoundCloud hesabınız var, ücretsiz olarak müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.

SoundCloud’dan nasıl müzik indirilir?

SoundCloud Android uygulaması ile dinlediğiniz müzikleri indirme şansınız bulunmuyor. Ancak Play Store'daki aracı uygulamalar ile SoundCloud'dan müzik indirebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Play Store'daki SoundCloud'dan müzik indirebileceğiniz uygulamaları inceleyebilirsiniz.
https://play.google.com/store/search?q=soundcloud%20downloader&c=apps

SoundCloud’da nasıl müzik listesi oluşturulur?

 1. SoundCloud Android uygulaması ile şarkı listesi oluşturmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz;
 2. SoundCloud uygulamasını çalıştırın ve hesabınıza giriş yapın. Oluşturacağınız şarkı listesine eklemek istediğiniz bir müziği açın ve müzik oynatma penceresindesimgesine dokunun.
 3. Karşınıza gelen menüdeki "Add to playlist" seçeneğine dokunun.
 4. Yeni bir şarkı listesi oluşturmak için "Create new playlist"e dokunarak yeni listenizin adını "Enter playlist title" bölümüne yazabilirsiniz.
 5. Son olarak "Done" butonuna dokunmanız yeterlidir.

SoundCloud’da nasıl müzik paylaşılır?

SoundCloud uygulaması ile dinlediğiniz müzikleri Facebook gibi sosyal ağlarda veya WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamaları aracılığı ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek müzik paylaşabilirsiniz.
 1. SoundCloud uygulamasını çalıştırın ve hesabınıza giriş yapın.
 2. Paylaşmak istediğiniz müziği açın ve oynatma sayfasındakisimgesine dokunun.
 3. Açılan menüdeki "Share" seçeneğine dokunarak paylaşmak istediğiniz uygulamayı seçin.
SoundCloud nasıl kullanılır?

Buda benim SoundCloud'da Yabancı müzik listem

Axact

Admin Ælis

TeknooWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.