Merhaba ;

Blogger altyapısı ile blog sahibi olan birçok kişinin bilmediği ve yaygın olmamasına rağmen kullananların vazgeçilmezi olan kayıt şablonunu sizlere anlatmak istedim.

⭐ Kayıt Şablonu Nedir ?

Öncelikle kayıt şablonu ; Bütün yazılarımızda kullandığımız kalıplaşmış olan ve sürekli kullandığımız cümleleri otomatik olarak yazılarımıza eklenmesini sağlayan blogger'a özel bir eklentidir.

Örneğin ben yazılarımın başına "Merhaba ;" , sonuna ise "Bütün işlem bu kadar.Hayırlı olsun" cümlelerini ekleyeceğim diyelim.

Kayıt şablonu sayesinde bu kelimeler otomatik olarak yazımın başlangıcına ve sonuna ekleniyor.

Benim için vazgeçilmez değil ancak yazılarını belli kalıp üzerinde , sabit giriş ve sonuç cümleleri olan blogger arkadaşlarımın işini kolaylaştıracağından eminim.

⭐ Kayıt Şablonunu Nasıl Kullanabilirim ?

Blogger K.Paneli > Ayarlar > Yayınlar ve Yorumlar > Kayıt Şablonu yanındaki " Ekle " Butonuna tıklıyoruz ve açılan pencereye yazılarımızda sürekli kullandığımız veya kullanacağımız cümleleri yazıyoruz ve sağ üst köşede bulunan " Ayarları Kaydet " butonuna tıklıyoruz.

Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.