Discord Tema,Skin ekleme, discord bot ekleme , discord müzik chat botları , discord en iyi botlar

Discord Tema,Skin Ekleme,Bot Ekleme Ve Kullanımı Detaylı Video Anlatımı ve Önerdigimiz Discord Botlarını Bu Başlık Altında Paylaşıyorum

Merhabalar;
Öncelikle TeknoWin'de Anlatılmış olan eski Discord Müzik Botu PvpCraft  hakkında çok fazla sorun ve hatalar belirtilmişti. Bu sorun ve hataların yarısı düzeldi yarısı ise hala devam etmekte bir çok kullanıcıdan aldıgım sorunlar nedeniyle bende başka bot arayışına geçtim ve şuan kendi sunucumda da kullandığım sorunsuz stabil çalışan ve bir çok yeni özeliğe sahip 3 Discord Botu hakkında anlatım yapıcam.
Ayrıca Discord Tema,Skin ekleme Bot içerikleri kullanımı ve gereken kodlar aşağıda izleyeceğiniz videodan sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
Not : Videodaki Anlatım Bana Ait Deyildir Mr.Sharp Nickli Bir Arkadaşın Anlatımıdır. Ayrıca Bu Detaylı Anlatımından Dolayı Teşekkür Ederiz.

Videodaki Discord Botları ve Siteleri

Fred Boad Müzik Botu
En Yeni
Şuanda en yeni yayını inceliyosun.
Sonraki
Önceki Kayıt
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Yorum var: