The Conjuring filminin yan hikayesi olarak çekilen Annabelle filminin devamı Annabelle: Creation’dan yepyeni bir poster daha gün yüzüne çıktı.

Geçtiğimiz aylarda ilk fragmanını izlediğimiz filmden yepyeni promosyon çalışmaları gelmeye devam ediyor. 2014 yılının sevilen korku filmlerinden olmayı başaran Annabelle devam hikayesinde senaryoyu yine Gary Dauberman yazıyor. Yönetmen koltuğunda David F. Samdberg’in oturduğu filmde Stephanie Sigman, Alicia Vela-Bailey, Miranda Otto, Anthony LaPaglia, Talitha Bateman, Lulu Wilson gibi isimler oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Lanetli bebek Annabelle’in sahipleri öldükten sonra yetimhanede görevli bir rahibe tarafından alınmasıyla başlayacak hikayede, Annabelle’in başlangıç hikayesine ışık tutulacak. Küçük kızlarının trajik ölümünden 20 yıl sonra, bir bebek yapımcısı ve eşinin şeytani oyuncak bebek Annabelle karşısında yaşadığı dehşet ekrana taşınacak. 

Ülkemizde 18 Ağustos‘ta izleyiciyle buluşacak olan filmden yayınlanan yeni postere aşağıdan göz atabilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:


Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.