Merhabalar;
Sevgili TeknoWin Okuyucu , Takipci ve Ziyaretcileri Bu yazımda başlıkdan'da  anlayacağınız üzere Sitem Yapım Aşamasında veya Şuan Yapım Aşamasındayız artık siz nasıl adlandırırsanız.
Nette gördüğüm kadarı ile çok nadir bu tarz blogger temaları var hatta yok denilecek kadar az olanlarda çalışmıyor, bu temada ise hiçbir sorun yok geri sayım sorunsuz bir şekilde yapıyor.
Temayı biraz düzenleyip vede Türkçeleştirdim  temada tek yapmanız gereken sadece geri sayım tarihi belirlemek olacak tabi açıklamaları da kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Geri sayım tarihi belirlemek için yapmanız gereken yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi 1/1/2018 olan kısmı kendinize göre düzenlemeniz olacaktır.
Not: Blogger panelden tema yüklenmiyorsa Temayı Notepad++ yada Not Defteri ile açıp içerisindeki tüm kodları kopyalayıp manuel olarak kendiniz yapıştırıp kaydedin bu şekilde sorun çıkmayacaktır. Tema ile ilgili sorun yaşayanlar olursa yorumlarda bildirirseniz yardımcı olurum.
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.