Diziyi Hiç İzlemeyenler İçin SPOİLER Uyarısı. Eğer  Breaking Bad hala izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ederiz, Dram, Suç, Aksiyon ve Macera ağırlıklı Breaking Bad bu tarz diziler arasında yapılmış en iyilerden birisidir kesinlikle izleyin pişman olmassınız.

2008-2013 yılları arasında beyaz yakalıların tavsiye edebildiği tek yabancı dizi Breaking Bad’in finalinden bu yana 2 senenin üzerinde zaman geçti. Peki diziyle alakalı herşeyi biliyor musunuz? O kadar emin olmayın! İşte karşınızda Breaking Bad Hakkında Bilmediğiniz 10 İlginç Şey! 
Breaking Bad Top 10!
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

4 Yorum Yapılmış:

 1. Bu dizinin detayları ve gerçekçi hikayesi etkileyicidir. Ancak sadece 'iyi bir dizi' değildir. Çok daha fazlasıdır. İnsanlığın yüz yıllardır tartıştığı bir konuyu, birey neden ve nasıl kötü olur sorusunu bu kez modern araçlarla (televizyon) ortaya atıyor. Mr white'ın sıradan bir insanken kötü birine (gerçekten kötü mü?) dönüşümünü gösteriyor. white', dönüşümüne onu 'mecbur' bırakan şartların bir sonucu olduğu için aslında kötü biri mi yoksa sadece oyunu kurallarına göre oynayan bir insan mı? Diziyi bitirdiğim 5 ay oldu ve halen bu sorulara tam olarak cevap veremiyorum. İnsan, kötü bir sisteme 'uyup' onun kurallarına göre 'kazanmalı' mı? 'kaybedenlerden' olma pahasına da olsa 'doğru'yu mu yapmalı? Dizinin, finali aslında bu soruları biraz boşa çıkarıyor denilebilir. Mr white, istediklerini elde ediyor ama 'kötü' bir insana dönüştüğü için elindekileri ve asıl değer verdiklerini kaybediyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @Ekol Meslek Öncelikle bu detaylı yorumunuz için teşekkürler. Benim gözümde Breaking Bad hayatın ve düşürdüğü zorlukların, ve sizi yapmak zorunda bıraktığı, seçeneklerinizin kısıtlandığı hayatı tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren efsane bir yapım. Bence Mr white'ın yaptıklarındaki ana fikir önemli "herşeyi ailesi için yaptı" ama buda yaptıklarının doğru şeyler olduğunu göstermiyor tabi. Ama Mr white veya Jesse pinkman olsun veya diğer bazı karakterler hiç kötü karakter izlenimi vermediler bana açıkcası. Mr white karşılaştığı durumları kendi belirlemiş olduğu ana fikirler doğrultusunda mecbur yapmak zorunda kaldı ve kurallarına göre oynadı bence yapmış oldugu şeylerin açıklaması "Şavaşda ve Aşk'da Heryol Mübahtır" budeyim bence Mr white yaptıklarını açıklıyor.

   Sil
 2. Bir gün arkadaşlarımla diziler hakkında konuşuyorduk bende çok dizi izlerim. İzlediklerimi ardı ardına sıralıyorum falan nutku tutuluyor arkadaşlarımın, hayran kaldılar ve bir diziden bahsettiler. Bastıra bastıra Breaking Bad dediler. Bayağı popülerdi ama nedensizce izlemedim ve hep en iyi dizi Breaking Bad diyenlere karşı bir kin gütmeye başladım ımdb'ye gelip 0 puan verdim ve kendimi tatmin ederken buldum sonra aradan zaman geçti ve bir gün açıp izlemeye karar verdim. Gerçekten müthiş bir dizi o kadar ön yargıyla izlediğim bir diziden nasıl bu kadar keyif aldığımı ve nasıl gelip 10 puan verdiğimi bende anlamıyorum. Sanırım büyüsüne kapıldım. Arkadaş müthiş bir sahneden bahsetmiş diyorum ve arttırıyorum bence Walter'ın kırık tabağı birleştirip o eksik parçayı bulması en iyi sahneydi ben o sahnede bu diziye başlamamın ne kadar mantıklı bir seçim olduğunu anladım, seçimim beni yanıltmadı. Herkese iyi seyirler dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @Lethall Life Dizinin Müthiş Olduğu Konusunda Senle Aynı Fikirdeyim. İzlemeyenlere Kesinlikle Tavsiyemdir.

   Sil

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.