Snapchat Nedir ?

Snapchat fotograf ve video paylaşımları yapabildiğimiz 1 ila 10 sineyeler arasında olan bu videolara yazı veya çizimde yapabildiğimiz bir uygulamadır.
Snapchat  zaman geçirmek ve eğlenmek için güzel bir uygulamadır ancak Snapchat hesabını silmek isteyenler vardır elbetteki...

Snapchat Hesap Silme

Snapchat uygulamasını telefonunuzdan sorunsuz kullana biliryorsunuz fakat aynı şeyi Snapchat'in web sitesi için söyleyemeyiz.
Snapchat hesap silme sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada Snapchat kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gereken bir sayfa sizi karşılıyacak giriş bilgilerinizi girerek hesabınızı silin.

Aradığınız en kaliteli snapchat izlenme hizmeti SadeceOn’da! SadeceOn’a gelerek 10 liradan başlayan uygun fiyatlarla dilerseniz takipçi, dilerseniz beğeni, dilerseniz snapkod, dilerseniz de izlenme satın alabilirsiniz. SadeceOn güvencesinde içiniz rahat alışverişinizi yapabilirsiniz. Paylaşımlarınızı daha fazla insanın görmesi ve beğenmesi için size sunulan bu fırsatı kaçırmayın!
SadeceON RESMİ SİTESİ İÇİN TIKLAYIN
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.