Birçok kişinin kafasını kurcalıyan bir konuyu ele almak istedik. Aslnda bunun illegal yolları da var (WhatsApp Plus) gibi fakat bu bahsedeceğimiz konu tamamen rootsuz ve programsız.
Aslında WhatsApp geliştiricilerinin atladığı küçük bir ayrıntı da denilebilir.
Bunun için WhatsApp dişında hir bir şey gerekmemekdedir.

  1. Ana ekranda boş bir alana basılı tutup Widget'lere girelim.
  2. Burdan WhatsApp Widget'ini bulalı. (En sona dogru olur genellikle)
  3. WhatsApp Widget'ini ekranımıza ekledikden sonra köşelerden istediginiz gibi boyutlandırabilirsiniz.
Burda okunmamış mesajlarınız yer almakdadır. Kokudugunuz zamanda Mavi Tik ✓olmayacaktır, istediğiniz gibi takılabilirsiniz.
Bu root'suz ve başka bir program gerektirmeden uygulana bilecek bir yöntemdir.

Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.